آماده باش به نعمتی برای جانشینی شیری | کالدرون فکر این روزها را کرده بود

آماده باش به نعمتی برای جانشینی شیری | کالدرون فکر این روزها را کرده بودبه گزار همشهری آنلاین، پرسپولیس در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا روز دوشنبه به مصاف الدوحیل رفت و در نهایت با 2 گل شکست خورد. یکی از بازیکنانی که در این بازی عملکرد بسیار ضعیفی از خود نشان داد مهدی شیری بود. مدافع راست سرخپوشان در این فصل یکی از ضعیف ترین بازیکنان پرسپولیس بود و همین مسئله باعث شده بود تا کالدرون از مسئولان باشگاه بخواهد تا هر طور شده دانیال اسماعیلی فر را در بین دو نیم فصل جذب کنند که در نهایت این اتفاق رخ نداد.

شیری در بازی برابر الدوحیل بارها توپ را لو داد و نشان داد روی سانترکردن همچنان ناکارآمد است. این در حالی است که در داربی هم این بازیکن یکی از ضعیف ترین بازیکنان پرسپولیس بود و روی گل دوم پرسپولیس یکی از مقصران اصلی بود که نتوانست قائدی را در کنار کمال متوقف کند.

عملکرد شیری باعث شده تا یحیی از کادر فنی خود بخواهد سیامک نعمتی را برای پست دفاع راست هرچه زودتر آماده کند. نعمتی در بازی برابر الشحانیه در پست دفاع راست به میدان رفت و توانست علاوه بر دادن یک پاس گل ،پای اوساگونا را هم به گلزنی باز کند. به نظر می رسد نعمتی در بازی برابر الشارجه امارات در پست دفاع راست به میدان خواهد رفت و شیری نیمکت نشین خواهد شد.

نکته جالب توجه اینجاست که حالا مشخص شده که چرا کالدرون اینچنین به دنبال جذب یک مدافع در سمت راست خط دفاعی بود. بعد از جدایی رامین رضائیان و صادق محرمی سرخپوشان در این پست با مشکلات زیادی روبرو بوده اند و به همین دلیل کالدرون اصرار داشت تا با حضور دانیال اسماعیلی فر این پست را تقویت کند که این اتفاق رخ نداد و حالا باید دید گل محمدی برای این پست چه برنامه ای خواهد داشت.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *