آمریکا با حربه ایران‌هراسی ۸۰۰ میلیارد دلار اسلحه فروخت

آمریکا با حربه ایران‌هراسی ۸۰۰ میلیارد دلار اسلحه فروختبه گزارش خبرنگار دفاعی ایرنا، امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» در اختتامیه سی ‌و هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم که در ستاد آجا برگزار شد، اظهار داشت: استکبار جهانی پس از پیروزی انقلاب تاکنون تلاش کرده تا با ترور، جنگ تحمیلی، اختلافات قومی و مذهبی، تحریم و شبیخون فرهنگی مانع از پیشرفت نظام‌ مقدس جمهوری اسلامی ایران شود.

وی با بیان این که آمریکا به دنبال رسیدن به منافع نامشروع خود در پیش از انقلاب در ایران است، تصریح کرد: استکبار جهانی با حربه ایران هراسی ۸۰۰ میلیارد دلار اسلحه در منطقه می‌فروشد و منابع کشورهای اسلامی را به غارت می‌برد.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش تاکید کرد: نفوذ ایران در منطقه، معنوی و اسلامی است، ما هیچ‌گاه به دنبال تصرف سرزمین دیگری نبوده و نیستیم.

دریادار سیاری با یادآوری این که دشمن به دنبال جنگ اقتصادی و فرهنگی با ملت ما و ایجاد بی ثباتی در کشور است، عنوان کرد: دشمن با استفاده از جنگ نرم می‌خواهد فکر ما را تغییر تا دیگر انقلابی نیندیشیم، وقتی فکر عوض شود، عمل هم تغییر می یابد.

وی تاکید کرد: هزینه‌های جنگ سخت زیاد است اما جنگ نرم هزینه‌های چندانی برای دشمنان ندارد، استکبار فکر می‌کند که ما نیاز به قیم و بزرگ تر داریم؛ آنها نمی‌خواهند عظمت ملت ایران را باور کنند.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش به اهمیت توجه به علوم قرآنی اشاره و خاطرنشان کرد: باید با تکیه بر آموزه های قرآنی در برابر تمام حیله های دشمن همچون ترور و تحریم ایستادگی کنیم.

رییس عقیدتی سیاسی ستاد ارتش نیز در این مراسم گفت: سبک زندگی غیر اسلامی با ورود مباحث قرآنی به سبک زندگی اسلامی تبدیل می‌شود.

حجت الاسلام و المسلمین حسین صنعت پور با بیان این که ارتش در مباحث دینی در سراسر کشور پیشتاز است، افزود: ارتش سازمان منحصر به فردی است که توانسته ۳۸ دوره مسابقات قرآن کریم را برگزار کند.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *