ابطحی: آقای تخت روانچی را به ایران برگردانید | من از ترور بیولوژیک می‌ترسم

ابطحی: آقای تخت روانچی را به ایران برگردانید | من از ترور بیولوژیک می‌ترسمایسنا نوشت: سیدمحمدجواد ابطحی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: هر چه زودتر آقای تخت روانچی را به ایران برگردانید. من می‌ترسم که روان ایشان روی تخت برود. با این بازی‌هایی که آمریکا درآورده است نمی‌شود ایشان را در بیمارستان‌های آمریکایی نگه داریم. ما امکانات خوبی در بیمارستان‌های داخلی داریم. من از ترور بیولوژیک می‌ترسم.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس با بیان اینکه اخبار نگران‌کننده‌ای از کشمیر به گوش ما می‌رسد، تاکید کرد: در مقابل کشتار مردم کشمیر سکوت نکنید. اینکه هوای دولت هند را داشته باشیم در شرایط فعلی جایز نیست.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در ادامه تذکر خود اظهار کرد: وزیر اقتصاد باید از ورود ضرر و زیان چند هزار میلیارد تومانی به سهامداران پایه‌ای فرابورس جلوگیری کند. باید قوانین من‌درآوردی را متوقف کرده و به قوانین قبلی بازگردند. سهامداران هر روزه ضرر می‌کنند.

وی در پایان تذکر خود خطاب به وزارت نفت و کشور گفت: شما در مورد قیر هیچ کاری نکردید. مجلس مصوبه نیز داشت. فصل سرما و بارندگی رسیده است و معلوم نیست برای چه قیر می‌خواهیم.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *