اختصاص زمین رایگان برای قهرمانان تنیس

اختصاص زمین رایگان برای قهرمانان تنیساین مساله به صورتی بین همه ورزشکاران این رشته گسترش پیدا کرد که برخی به مطالبه‌گری پرداختنداما در مقابل مسئولان هیات تنیس این موضوع را تکذیب کردند. دبیر هیات تنیس خاکی در این باره گفت: تاکنون هیات تنیس خاکی درباره اعطای وام به قهرمانان هیچگونه اقدامی نکرده است. «جعفر سهرابی» با بیان این‌که اعطای وام به قهرمانان تنها سال گذشته مطرح شد اما جدی نشد، ادامه داد: اعطای وام به بانک‌ها اختصاص دارد و هیات نه‌تنها هیچ مداخله‌ای در این امر ندارد، بلکه هیچ منابع مالی هم در اختیار ندارد.

وی با اشاره به این موضوع که هیات‌های ورزشی بودجه‌ای برای تخصیص به ورزشکاران ندارند، گفت: برای حمایت از برخی قهرمانان از جمله «مشکات‌الزهرا صفی» در مراسمی که اداره کل ورزش و جوانان برای تجلیل از قهرمانان تدارک دید، تجلیل و تقدیر صورت گرفت. سهرابی درباره اختصاص زمین رایگان به ورزشکاران برای حمایت و کاهش هزینه‌های آنها، گفت: از آنجا که هیات تنیس خاکی، زمین تنیس اختصاصی ندارد و زمین‌های البرز وابسته به شهرداری هستند، تاکنون موفق به اختصاص زمین رایگان به ورزشکاران نشده اما اقدامات و تدابیری برای تحقق این امر اندیشیده شده است.

وی ادامه داد: با پیگیری‌ها و مکاتبات انجام‌شده، از هفته آینده زمین تنیس واقع در فاز ۵ مهرشهر ۵ تا ۶‌ساعت در هر روز به صورت رایگان دراختیار قهرمانان و اعضای تیم‌ملی قرار خواهد گرفت. همچنین گفتنی است رئیس هیات تنیس استان از پیگیری درخصوص اعطای وام و امکان یا عدم امکان تحقق آن و مخابره نتایج در روزهای آینده خبر داد.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *