ارسال دومین محموله کمک‌های مردم و شهرداری تهران به خوزستان

ارسال دومین محموله کمک‌های مردم و شهرداری تهران به خوزستانشاپور رستمی در گفت‌وگو با شهرنوشت ضمن اعلام این خبر در خصوص آخرین اقدام‌های شهرداری تهران در مناطق سیل‌زده خوزستان، گفت: در مرحله اول ۳۵ دستگاه ماشین حامل کمک‌های شهروندان و شهرداری تهران به دست ما رسید و با توجه به هماهنگی که با فرمانداری، بخشداری و دهیاری انجام دادیم، توانستیم توسط نیروهای بسیج شهرداری تهران تمام مناطق روستایی را پوشش دهیم.

او افزود: در مرحله دوم ۱۵ دستگاه خاور، اقلام اهدایی شهروندان تهرانی را به خوزستان حمل کردند. این اقلام پس از بسته‌بندی توسط هلی‌کوپتر، قایق و ماشین به دست مردم روستاها رسید.

نماینده شهرداری تهران در امدادرسانی به مناطق سیل‌زده استان خوزستان با بیان این‌که هم اکنون ۵۲ دستگاه از ماشین‌های شهرداری در مناطق سیل‌زده خوزستان حضور دارند، عنوان کرد: تیم آتش‌نشانی شهرداری تهران هم در منطقه حضور دارد و با همکاری دیگر دستگاه‌ها در ترمیم سیل‌بندها و تخلیه آب همکاری می‌کند.

رستمی گفت: تاکنون در ترمیم و ساخت سیل‌بند در سه محور برای امن شدن سوسنگرد کمک کردیم. در حال حاضر مشغول ایمن‌سازی سیل‌بند منطقه «سابله» هستیم که با ترمیم کامل این سیل‌بند مسیر سوسنگرد-بستان امن می‌شود.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *