ازراک کارت گرافیک‌های Phantom Gaming را در هفته دیگر عرضه می‌کند

ازراک کارت گرافیک‌های Phantom Gaming را در هفته دیگر عرضه می‌کند


کمپانی ازراک (ASRock) در هفته گذشته اولین کارت گرافیک‌های خود را معرفی کرد. پیش از این، کمپانی ازراک پا به بازار کارت گرافیک نگذاشته بود و حال قرار است این کمپانی برای اولین بار، با کارت گرافیک‌های Phantom Gaming خود، وارد این بازار شود. طبق آخرین اعلامیه این کمپانی، کارت گرافیک‌های Phantom Gaming در هفته آینده عرضه خواهند شد. با سخت افزار همراه باشید.

 

Phantom Gaming

 

در گام اول عرضه، این کمپانی دو کارت گرافیک Radeon RX 570 و Radeon RX 580 را در مدل سفارشی با نام تجاری Phantom Gaming عرضه می‌کند.

کارت گرافیک Phantom Gaming X Radeon RX 580 دارای فرکانس پردازشی 1324 مگاهرتز و 1435 مگاهرتز در حالت اورکلاک شده است. فرکانس موثر حافظه این کارت گرافیک در حالت بی صدا برابر با 7680 مگاهرتز بوده و در حالت اورکلا شده به 8 گیگاهرتز می‌رسد. به طور معمول، این کارت گرافیک از 8 گیگابایت حافظه ویدیویی از نوع GDDR5 نیز برخوردار بوده و در بخش خروجی تصویر، از سه DisplayPort، یک پورت HDMI و یک پورت DVI برخوردار است. کارت گرافیک دوم، Phantom Gaming X Radeon RX 570 است. این کارت گرافیک در بخش حافظه ویدیویی مجددا دارای 8 گیگابایت حافظه ویدیویی GDDR5 است و در بخش خروجی تصویر، همانند کارت گرافیک قبلی از پورت‌های یکسانی برخورد می‌باشد. این کارت دارای فرکانس پردازشی 1331 مگاهرتز و 7 گیگاهرتز فرکانس موثر حافظه است.

 

کمپانی ازراک تا به حال به قیمت گذاری این دو کارت گرافیک اشاره‌ای نداشته است. با این حال، در روز 19 آوریل ماه میلادی جاری شاهد عرضه این دو کارت گرافیک خواهیم بود.

  منبع: Guru3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *