ام اس آی کیس Mystic Light RGB را معرفی کرد

ام اس آی کیس Mystic Light RGB را معرفی کرد


Mystic Light RGB یک کیس ATX Mini-tower است که از سری کیس های Gaming Series MAG Pylon به شمارمی آید. قسمت جلو و پهلوهای این کیس از شیشه هایی با ضخامت 4 میلیمتر ساخته شده، با سخت افزار همراه باشید.

کیس Mystic Light RGB از بدنه ای با جنس فولاد و ضخامت 0.6 میلیمتر ساخته شده است. کاربران میتوانند کارت گرافیک با حداکثر طول 37 سانتی متر و خنک کننده CPU با حداکثر ارتفاع 16.5 سانتی متر را درون این کسی قرار دهند.

قسمت پایین کیس به طور کامل از سمت چپ پوشیده شده است و دارای لوگوی MSI Gaming میباشد که به LED مزین شده است. این قسمت نزدیک محل قرار گیری پاور است.

برای فضای ذخیره سازی در مجموع میتوانید 2 درایو  3.5 اینچی و 4 درایو 2.5 اینچی درون این کیس قرار دهید. ناگفته نماند که میتوانید از درایوهای 2.5 اینچی در محل قرارگیری درایوهای 3.5 اینچی نیز استفاده کنید.

سیستم خنک سازی کیس شامل 3 فن 120 میلیمتری یا دو فن 140 میلیمتری میباشد که وظیفه کشیدن هوا به داخل را دارند، این فن ها قابلیت RGB دارند و از پیش درون کیس نصب شده اند. دو فن 140 یا 120 میلیمتری نیز وظیفه خروح هوا از بالا و یک فن 120 میلیمتری هم وظیفه خروج هوا از پشت را برعهده دارد.

پنل جلو شامل دو USB 3.0 و USB 2.0 و جک های HDA است. قیمت این کیس هنوز مشخص نیست.

       

منبع techpowerup

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *