انتشار تصاویر جدید از کارت گرافیک Radeon RX 5700 XT Red Devil کمپانی پاورکالر

انتشار تصاویر جدید از کارت گرافیک Radeon RX 5700 XT Red Devil کمپانی پاورکالر


بدون شک محصولات کمپانی پاورکالر در میان رقبای خود از منظر ویژگی‌های ظاهری از دست بالاتری برخوردار بوده و زیبایی منحصر به فردی را با خود به ارمغان آورده‌اند. این موضوع اگرچه تا حدود بسیار فراوانی به علایق و سلایق فرد باز می‌گردد، اما ظاهر چشم‌نواز محصولات کمپانی نامبرده، به خصوص کارت‌های گرافیک غیرقابل انکار می‌باشد. جدیدترین خبر منتشر شده پیرامون محصولات پاورکالر تصاویری از کارت گرافیک Radeon RX 5700 XT Red Devil این کمپانی را در پوششی زیبا و منحصر به فرد نمایانگر می‌باشند. سخت‌افزار فوق در حالت کلی پیشرفته‌ترین محصول قابل عرضه از جانب کمپانی پاورکالر در حوزه کارت‌های گرافیک سری RX 5700 به شمار رفته و بسیاری از بخش‌های آن نسبت به نسخه مرجع سفارشی‌سازی شده‌اند.

Radeon RX 5700 XT Red Devil

ساختار سفارشی مدار چاپی و سیستم کولینگ قدرتمند از جمله مزیت‌های کارت گرافیک Radeon RX 5700 XT Red Devil به شمار می‌روند. کولر خنک‌کننده محصول مورد بحث از ساختاری سه اسلاته بهره برده و با ترکیب یک هیت‌سینک آلومینیومی، به همراه تعداد سه فن 80 میلی‌متری، سطح بالاتری از سیستم تهویه را به ارمغان آورده است.

Radeon RX 5700 XT Red Devil

از جمله دیگر قابلیت‌های منحصر به فرد کارت گرافیک فوق می‌توان به توقف خودکار چرخش فن‌های خنک‌کننده هنگام قرار داشتن پردازشگر گرافیکی در حالت بیکار، بایوس دوگانه، نقاط اندازه‌گیری ولتاژ و چراغ‌های RGB LED قابل تنظیم در قسمت بالایی و پشتی سخت‌افزار اشاره کرد. علاوه بر آن انتظار می‌رود تا این محصول از فرکانس کاری بالاتری در میان سایر هم‌رده‌های خود برخوردار باشد. میزان انرژی مورد نیاز تراشه شتاب‌دهنده گرافیکی از طریق یک جفت اتصال هشت پین PCIe تأمین شده و از جمله درگاه‌های خروجی تصویر می‌توان به تعداد سه پورت DP و یک پورت HDMI اشاره کرد. کمپانی پاورکالر در تلاش است تا کارت گرافیک معرفی شده را در تاریخ سیزدهم آگوست سال جاری میلادی روانه بازار نماید.

منبع: TechPowerUP

Radeon RX 5700 XT Red Devil

Radeon RX 5700 XT Red Devil

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *