انویدیا بزودی از کارت‌های گرافیک سری RTX 20 SUPER رونمایی می‌کند

انویدیا بزودی از کارت‌های گرافیک سری RTX 20 SUPER رونمایی می‌کند


طبق اطلاعاتی که به تازگی مورد تایید قرار گرفته، کمپانی انویدیا به زودی سری جدیدی از کارت های گرافیک خود را تحت نامگذاری RTX 20 SUPER معرفی و رنمایی خواهد کرد. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.پیش از شروع نمایشگاه کامپیوتکس 2019 کمپانی انویدیا یک تیزر تبلیغاتی را منتشر کرد و هیچ اطلاعاتی در رابطه با آن اعلام نکرد. این تیزر مورد توجه بسیاری مصرف کنندگان و البته رسانه ها قرار گرفت و در مورد آن نیز شایعاتی منتشر شد. از نظر برخی از منابع انویدیا این تیزر را در زمان مناسبی منتشر نکرده است. با این حال، یک مشخص شده که این تیزر مربوط به سری جدیدی از کارت‌های گرافیک کمپانی انویدیا است که در فاصله زمانی نزدیک (بدون اعلام تاریخ دقیق) عرضه خواهند شد.

به نقل از یک منبع فعال در حوزه اخبار سخت افزار دیجیتال، احتمالا در یک یا دو هفته آینده اطلاعات بیشتری در رابطه با این کارت‌های گرافیک از سوی انویدیا منتشر شود. گفتنی است، در چند روز گذشته یک رسانه گمانه زنی کرده است تا سری RTX SUPER در ماه میلادی ژوئن عرضه شود.

اطلاعاتی که تا به اینجا در دسترس هستند حاکی از به کارگیری حافظه‌های ویدیویی سریعتر در سری RTX SUPER در مقایسه با مدل‌های در حال حاضر موجود و همچنین افزایش تعداد هسته‌های پردازشی است. اگر به این اطلاعات تکیه کنیم، می توان گفت انویدیا تصمیم ندارد تا سری RTX SUPER را با معماری تازه‌ای معرفی کند، بلکه نمونه‌های قدرتمندتر و بهینه‌تر از سری RTX 20 خواهد بود. با وجود این شرایط می توان گمانه زنی کرد تا کارت‌های گرافیک جدید انویدیا با نامگذاری RTX 30 در آینده معرفی شوند. از سوی دیگر، نامگذاری کارت‌های گرافیک مورد اشاره مانند مدل  RTX 2080 SUPER خواهد بود که نمونه‌های رفرش محسوب می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *