اولین بررسی‌های کارت گرافیک RTX 2080 در هفته آینده منتشر می‌شوند

اولین بررسی‌های کارت گرافیک RTX 2080 در هفته آینده منتشر می‌شوند


به تازگی کمپانی انویدیا اعلام کرده است که زمان انتشار بررسی‌ کارت‌های گرافیک RTX 2080 در روز 19 سپتامبر خواهد بود. در ادامه این مطلب با وب سایت سخت افزار همراه باشید.

پیشتر کمپانی انویدیا نسل جدید کارت‌های گرافیکی خود را معرفی کرد که با شیوه نامگذاری RTX 20 همراه هستند. در این سری، سه کارت گارفیک RTX 2080 Ti به عنوان پرچمدار، RTX 2080 و RTX 2070 معرفی شدند. افزون بر این، مدل‌های دیگری نیز از این خانواده معرفی خواهند شد که از جمله آنها، RTX 2060 (احتمالا با نام GTX 2060) است که ممکن است با سیلیکون TU106 همراه باشد. تا به اینجا از سه کارت گرافیک معرفی شده با معماری Turing، تنها مشخصاتی فنی از آنها منتشر شده است و تا به حال بررسی‌های دقیقی از سوی این کارت‌های گرافیک دیده نشده است.

کمپانی انویدیا پیش از این یک تاریخ برای عرضه اولیه برخی کارت‌های گرافیک RTX 2080 به دست نویسندگان را مشخص کرد، اما حال به دلیل مشکلات و زمان‌بر بودن آن، تاریخ این پروسه به زمانی جلوتر موکول شده است. طبق اعلام کمپانی انویدیا، بررسی هر دو کارت‌های گرافیک RTX 2080 Ti و RTX 2080 این کمپانی در روز 19 سپتامبر که برابر با یک هفته دیگر است، منتشر خواهد شد. در دو روز آینده نیز معرفی تکمیلی از معماری Turing را شاهد خواهیم بود.

منبع: VideoCardZ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *