اولین تلویزیون دنیا با قابلیت استخراج بیت کوین معرفی شد

اولین تلویزیون دنیا با قابلیت استخراج بیت کوین معرفی شد


کمپانی Canaan به تازگی اعلام کرده است که یک تلویزیون با قابلیت استخراج بیت کوین را بزودی عرضه خواهد کرد. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

تلویزیون

به گزارش از Morning Post، جنوب چین، یکی بزرگترین کمپانی‌های سازنده دستگاه‌های استخراج ارزهای دیجیتالی، خط تولید و محصولات خود را متنوع می‌کند. کمپانی Canaan به تازگی اولین تلویزیون با قابلیت استخراج بیت کوین را معرفی کرده است. این تلویزیون از قدرت 2.8 تریلیون هاش در ثانیه (100W/T) برخوردار است.

برای مقایسه‌ای کوتاه می‌توان اشاره داشت که قدرتمندترین اسیک ماینینگ (دستگاه‌های مبتنی بر تراشه‌های مخصوص استخراج ارزهای دیجیتالی) از قدرت 11 تریلون هش در هر ثانیه برخوردار می‌باشد. از سوی دیگر برای نگاهی به تراشه بکار رفته در این محصول می‌توان به ASIC A3210 با فناوری ساخت 16 نانومتر اشاره داشت. همچنین کمپانی سازنده اشاره داشته است که این تلویزیون قدرت خود را از سوی هوش مصنوعی و کنترل کننده صدا می‌‎گیرد.

تا به اینجا مشخصات این محصول تا به حال معرفی نشده بسیار خوب و جالب است اما در مورد ارزهای بدست آمده توسط این محصول کمی وضعیت متفاوت است. به گزارش از رسانه یاد شده، سود بدست آمده توسط این محصول را تنها می‌توان برای دریافت محتواهای سرگرم کننده تحت پلت‌فرم کمپانی Canaan استفاده کرد. از این سو اگر قصد دارید تا تنها یک تلویزیون تهیه کنید، بهتر است تا از محصول چشم پوشی کنید، اما اگر هدف شما ماینینگ هم باشد، این محصول برای شما می‌تواند گزینه خوبی باشد.

ظاهرا این تنها شروع کار کمپانی Canaan است و در آینده نه چندان دور می‌توان شاهد دیگر از این دست محصولات باشیم. نظر شما درباره این مطلب چیست؟

منبع: bitcoinist

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *