اولین نشانه از کارت گرافیک جدید RTX 2060 انویدیا دیده شد

اولین نشانه از کارت گرافیک جدید RTX 2060 انویدیا دیده شد


بنا بر آخرین اخبار حوزه سخت افزارهای دیجیتال، به تازگی برنامه HWiNFO پشتیبانی از قطعه سیلیکونی TU106 را افزوده است. در ادامه این مطلب با وب سایت سخت افزار همراه باشید.

RTX 2060

شایعات مرتبط با نسل جدید کارت‌های گرافیکی کمپانی انویدیا با معماری Turing، حتی پس از معرفی رسمی، همچنان منتشر می‌شوند. کمپانی انویدیا تا معرفی رسمی کارت‌های گرافیک جدید خود، سه مدل RTX 2080Ti پرچمدار این سری، RTX 2080 و RTX 2070 را معرفی کرد. بزودی نیز شاهد عرضه اولین نمونه کارت‌های گرافیک و رسیدن آنها به دست بررسی کنندگان خواهیم بود. در آخرین دسته از اخبار مشخصات جدید از این محصولات تازه کمپانی انویدیا، بنچمارک کارت گرافیک RTX 2080Ti و حال اولین نشانه از حضور کارت گرافیک RTX 2060 منتشر شده است.

برنامه HWiNFO را اکثر خوره‌های سخت افزار کامپیوتر به خوبی می‌شناسند. این برنامه به تازگی یک بروزرسانی را دریافت کرده و در اطلاعات این آپدیت، به پشتیبانی از TU106 اشاره شده است. قطعه سیلیکونی TU106 به احتمال بسیار قوی مربوط به کارت گرافیک RTX 2060، یک عضو دیگر از خانواده کارت‌های گرافیک RTX 20 خواهد بود. به گفته برخی منابع آگاه، این پردازشگر گرافیکی رده معمولی (mainstream) محتمل است تا در پایان سال میلادی جاری، دقیقا در زمان آغاز تعطیلات عرضه شده و در دسترس قرار گیرد. افزون بر این، مشخصاتی نیز از سوی RTX 2060 به بیرون درز پیدا کرده است که می‌توانید در تصویر زیر مشاهده کنید. نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ نظرات خود را با ما در وب سایت سخت افزار به اشتراک بگذارید.

 RTX 2060

منبع: TechPowerUp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *