ایسوس مدل جدیدی از واتر کولر ROG Strix LC رونمایی کرد

ایسوس مدل جدیدی از واتر کولر ROG Strix LC رونمایی کرد


کمپانی تایوانی ایسوس به تازگی مدل جدیدی از واتر کولر ROG Strix LC را رونمایی کرده است که رادیاتور 360 میلی متری دارد. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

روز گذشته کمپانی ایسوس مدل جدیدی از واتر کولر ROG Strix LC را رونمایی کرده است. این مدل واتر کولر به صورت AIO بوده همانند مدل های لوپ باز نیازی به تهیه وسایل دیگر و یا نصب اجزا نیست. مدل جدید تازه رونمایی شده دارای رادیاتور 360 میلی متری بوده که به دلیل حجم بیشتر خنک سازی کولانت  قدرت خنک سازی بیشتری را دارد. خنک کننده‌های سری ROG STRIX LC برای اولین بار توسط ایسوس در جریان نمایشگاه کامپیوتکس 2019 معرفی و رونمایی شد. اولین مدل‌های معرفی شده از این خنک کننده دارای رادیاتور 120 میلی متری و 240 میلی متری بودند.

این واتر کولر دارای سه عدد فن 120 میلی متری است که با اتصال به پورت PWM سرعت چرخش 800 الی 2500 دور بر دقیقه را خواهند داشت. میزان فشار هوای خروجی فن‌ها به 80.95 بر حسب CFM رسیده و هر فن نهایتا نویز 29.7 دسی بل را دارد. نورپردازی برای این واتر کولر تنها مربوط به بلاک است که لوگو ROG به صورت RGB روشنایی خواهد داشت و تحت سیستم Aura Sync قابلیت شخصی سازی دارد. این واتر کولر از اغلب سوکت های مدرن که مورد استفاده قرار می گیرند (AM4 ،LGA115x، و LGA2066) پشتیبانی می کند. برای پردازنده‌های مبتنی بر سوکت TR4 نیز این واتر کولر با براکت‌های جداگانه سازگاری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *