ایسوس کارت‌ گرافیک Dual GeForce GTX 1660 Ti EVO را معرفی کرد؛ مقرون بصرفه اما قدرتمند

ایسوس کارت‌ گرافیک Dual GeForce GTX 1660 Ti EVO را معرفی کرد؛ مقرون بصرفه اما قدرتمند


کمپانی ایسوس به عنوان یک تولید کننده با سابقه در حوزه سخت افزار کامپیوتر شناخته می شود. این کمپانی به تازگی کارت گرافیک Dual GeForce GTX 1660 Ti EVO را معرفی کرده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

کارت های گرافیکی ایسوس در سری Dual GeForce GTX 1660 Ti EVO به تازگی معرفی شدند. این کارت ها در سه مدل مختلف عرضه شدند که همگی از یک پردازشگر گرافیکی یکسان و حافظه ویدیویی یکسان برخوردارند و تفاوت آنها در میزان سرعت کلاک است. کارت گرافیک مدل پایه فاقد پسوند بوده از از سرعت کلاک‌ برابر با نسخه مرجع برخوردار بوده، مدل دوم A6G با کمی اورکلاک بیشتر نسبت به مدل پایه و مدل سوم O6G به میزان قابل توجهی اورکلاک شده و در این میان سریعترین نسخه خواهد بود.

سیستم خنک کننده این کارت گرافیک از آنجایی که دارای دو فن است، از نوع اکتیو بوده که سه اسلات توسعه را اشغال خواهد کرد. این کارت گرافیک از طول 23 سانتی متری برخوردار بوده که قابل نصب برو روی تمامی سیستم‌ها خواهد بود. افزون بر این، برای تقویت قدرت خنک سازی از هیت سینک‌های سری DirectCU II استفاده شده فن‌های نصب شده از سری Axial Tech در سایز 80 میلی متری هستند. از سوی دیگر، در زمانی که کارت گرافیک پردازش زیادی را به همراه ندارد و دما کمتر از 60 درجه سانتیگراد باشد، فن‌ها به صورت خودکار خاموش خواهند شد تا نویز صوتی اضافی ایجاد نشود.

سری تازه معرفی شده ایسوس در مدل پایه دارای فرکانس کلاک 1770 مگاهرتز همانند نسخه مرجع انویدیا، مدل A6G از فرکانس 1785 مگاهرتز برخوردار بوده و فرکانس مدل O6G نیز به 1845 خواهد رسید. حافظه هر سه کارت گرافیک 6 گیگابایت بوده و پهنای باند نیز 12 گیگابیت بر ثانیه است. ایسوس تا به اینجا به قیمت گذاری این سه محصول جدید اشاره‌ای نداشته است.

منبع: TechPowerUp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *