اینتل در سال 2020 اولین کارت گرافیک خود را عرضه می‌کند

اینتل در سال 2020 اولین کارت گرافیک خود را عرضه می‌کند


به تازگی کمپانی اینتل خبر از عرضه اولین کارت گرافیک خود در سال 2020 را اعلام کرده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

کارت گرافیک

از مدت‌ها پیش شایعاتی مبنی بر اینکه کمپانی اینتل زمینه عرضه محصولات خود را توسعه خواهد داد و در آینده نامشخصی یک کارت گرافیک مجزا معرفی و عرضه خواهد کرد، منتشر شد و این دست از اخبار مورد بحث و گفتگو قرار گرفتند. اما حالا کار از شایعات گذشته است و کمپانی اینتل طی انتشار یک تیزر خبر عرضه اولین کارت گرافیک مجزا خود را رسما اعلام می‌کند. طبق داده‌هایی که رسما منتشر شده، تا سال 2020 میلادی ما شاهد معرفی و عرضه یک کارت گرافیک مجزا از سوی کمپانی اینتل خواهیم بود.

کمپانی اینتل پس از تکمیل تیم خود، با استخدام کردن دو فرد با تجربه در کمپانی AMD، یعنی راجا کودوری سرپرست سابق بخش RTG و کریس هوک سرپرست سابق بازاریابی برای بخش گرافیک برای خود، حال آماده شده است تا به رقابتی در این صنعت وارد شود. به کنار از عرضه کارت‌های گرافیک مخصوص بازی، اینتل کارت‌هایی برای دسته ورک‌استیشن و حتی شتاب دهنده‌ها نیز عرضه خواهد کرد تا رقابت جدیدی را این بار بین سه کمپانی اینتل، انویدیا و AMD در این صنعت شاهد باشیم. نظر شما در مورد این مطلب چیست؟

 

تیزر معرفی کارت گرافیک مجزا کمپانی اینتل در سال 2020 را مشاهده کنید:

 

  منبع: Guru3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *