باران، بار ترافیک بزرگراه‌ها را نیمه‌سنگین کرد

باران، بار ترافیک بزرگراه‌ها را نیمه‌سنگین کردسرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در مورد آخرین وضعیت ترافیکی معابر داخلی و بزرگراهی پایتخت اظهار داشت:‌ در حال حاضر از جنوب به شمال بزرگراه چمران از آتی‌ساز، جنوب به شمال بزرگراه یادگار امام (ره) از خیابان آزادی، غرب به شرق بزرگراه شیخ‌ فضل‌الله نوری از رحمانی و همچنین غرب به شرق آزادراه تهران ـ کرج از آزادگان دارای ترافیک نیمه‌سنگین است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت گفت: غرب به شرق بزرگراه همت از جوانمردان و غرب به شرق بزرگراه حکیم از اندیشه نیز دارای حجم ترافیکی نیمه‌سنگین و در حال حرکت است.

سرهنگ رازقی، ترافیک در شرق به غرب بزرگراه بابایی از مخابرات، شرق به  غرب بزرگراه زین‌الدین از صدف و غرب به شرق بزرگراه هاشمی رفسنجانی از کبیر را نیز دارای حجم بار ترافیک صبحگاهی دانست.

این مقام ارشد راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: محور جنوب به شمال بزرگراه نواب از چراغی، شرق به غرب بزرگراه رسالت از امام علی (ع) تا کرمان، جنوب به شمال بسیج از زیرگذر کلاهدوز و  غرب به شرق خیابان آزادی تا استادمعین با حجم ترافیک صبحگاهی مواجه است.

وی به استقرار مأموران پلیس راهور پایتخت برای مدیریت تردد و تسهیل در آمد و شد شهروندان پرداخت و خاطرنشان کرد: با توجه به بارندگی در معابر از رانندگان درخواست می‌کنیم که با رعایت فاصله طولی مناسب و سرعت مطمئنه رانندگی کنند؛ همچنین قبل از حرکت از سالم بودن برف‌پاکن خودروی خود مطمئن باشند.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *