بایوستار عرضه مادردبرد‌های Z390 را تایید کرد!

بایوستار عرضه مادردبرد‌های Z390 را تایید کرد!


پیشتر، از سوی اطلاعات درز پیدا کرده، از حضور چیپست Z390 پس از چیپست Z370 مطلع شدیم. در حال حاضر، کمپانی بایوستار در دفترچه راهنمای کاربری که اخیرا منتشر کرده، نام چیپست Z390 را در آن ذکر و با این عمل، به صورت غیر مستقیم عرضه این چیپست را در آینده تایید کرده است. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

Z390

 

در این دفترچه به یکی از مادربردهای Z390 کمپانی بایوستار، تحت مدل GT3 اشاره شده است. همچنین نام مادربرد B360 GT3S نیز در این صفحه دیده می‌شود. محتوای این دفترچه شامل اطلاعاتی کلی از سوی این دو مادربرد است و اطلاعات دقیقی را به ما درباره چیپست Z390 نمی‌دهد. نا گفته نماند، احتمال اشتباه تایپی در ذکر نام Z390 در این دفترچه را می‌توان در نظر گرفت اما چنین احتمالی بسیار بعید به نظر می‌رسد. پس اگر اطلاعات بدست آمده را صحیح بدانیم، در حال حاضر کمپانی بایوستار در حال طی فرآیند تولید مادربردهای Z390 خود بوده و می‌توان از سوی دیگر، عرضه مادربردهای Z390 را در آینده نه چندان دور دید.

در بخشی دیگر، در این دفترچه راهنما به نداشتن قابلیت اورکلاکینگ در مادربرد B360GT3S اشاره داشته، و همچنین به امکان اورکلاکینگ در مادربرد Z390GT3 اشاره شده است. از سوی دیگر، در این دفترچه، در قسمت توضیحات موجود درباره مادربرد Z390GT3، به پشتیبانی از پردازنده‌هایی با توان گرمایی 95 وات اشاره داشته است. اگر چنین مشخصه‌ای را نیز صحیح بدانیم، می‌توان به توان حرارتی پردازنده‌های Coffee Lake-S پی برد. نکته دیگری که بد نیست به آن اشاره کرد، احتمال حضور برخی از پردازنده‌‎های Coffee Lake-S با هشت هسته پردازشی است.

در حال حاضر این دفترچه از سوی وبسایت بایوستار قابل دریافت است.

 

منبع: VideoCardZ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *