بایوستار مادربرد RACING X470GTN را معرفی کرد

بایوستار مادربرد RACING X470GTN را معرفی کرد


بایوستار مادربردی مبتنی بر چیپست X470 برای پردازنده های نسل دوم ADM Ryzen عرضه کرد. RACING X470GTN در رده مادربردهای ITX و در عین حال مناسب گیمرها میباشد، سخت افزار را همراهی بفرمایید.

RACING X470GTN یک مادربرد Small Form Factor است که یک اسلات PCI-E 3. 16x و دو کانال ارتباطی جهت نصب رم های DDR4 با سرعت 3200 را در اختیار کاربر قرار میدهد، از یک PCB با تم سیاه رنگ ساخته شده و به Digital Power+ و Hi-Fi مجهز است. همچنین اسلات های آن با ورقه های آهنی تقویت شده و امکانات جذاب RGB را نیز در اختیار کاربر قرار میدهد.

 RACING X470GTN برای تامین برق CPU از 7 فاز دیجیتالی استفاده میکند که به راحتی از پس پردازنده قدرتمند Ryzen 7 2700X  برمی آید.

این مادربرد دارای 4 پورت SATA III و یک M.2 با سرعت 32 GB/s و USB 3.1 Gen 2 نوع A و C نیز درآن به چشم میخورد.

Biostar در ساخت تجهیزات صوتی این مادربرد سنگ تمام گذاشته، امکاناتی مانند Blue-ray Audio،  پورت Super Hi-Fi، طراحی Hi-Fi Ground، Hi-Fi AMP، Smart Ear و خروجی S/PDIF از جمله این امکانات در خور توجه است.

در قسمت نورپردازی نیز کاربر میتواند خود به راحتی با کمک نرم افزار VIVID LED DJ Utility نوار RGB 5050 LED Fun Zone  را کنترل و تغییرات دلخواه را اعمال کند.

در قسمت پشت مادربرد، پورت های PS/2، دو پورت USB که دربالا به آن اشاره شد، یک HDMI، یک RJ-45، 5 کانکتور صوتی و یک خروجی S/PDIF که به آن نیز اشاره شد به چشم میخورد.

این مادربرد مناسب برای گیمیرهایی است که فضای محدودی دارند، با این حال میتواند نیاز آن ها را به خوبی پاسخ دهد.

منبع techpowerup

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *