با صندلی گیمینگ Shield AF063BPU ، لذت اجرای بازی‌های رایانه‌ای را دو چندان کنید

با صندلی گیمینگ Shield AF063BPU ، لذت اجرای بازی‌های رایانه‌ای را دو چندان کنید


کمپانی AutoFill درزمینهٔ فروش صندلی‌های گیمینگ با طراحی منحصر به فرد و کارایی بالا از تجربه گسترده‌‎ای برخوردار بوده و برندی بسیار خوش‌نام را در کشور چین تحت نام خود به ثبت رسانده است. این کمپانی علاوه بر برخورداری از جواز رسمی میزبانی تجهیزات در مسابقات League of Legends، برندی رسمی در حوزه لیگ‌های گیمینگ حرفه‌ای به‌صورت بین‌المللی نیز به شمار می‌رود. تا پیش از معرفی رسمی محصول Shield Series AF063BPU فروش صندلی‌های گیمینگ این کمپانی تنها محدود به بازار کشور چین بوده است، اما به نظر می‌رود که سازندگان قصد دارند تا با فراهم آوردن بستر فروش این صندلی در سرتاسر جهان، حوزه کاری خود را به بازارهای جهانی گسترش داده و طیف بیشتری از مخاطبان را به سمت و سوی خود جذب نمایند.

محصول Shield Series AF063BPU کمپانی اتوفیل یک صندلی گیمینگ چرخان با ارتفاع کامل و چنبره‌ای قدرتمند به شمار می‌رود. ابرهای قسمت زیرین و پشتی صندلی از استحکام بالایی نسبت به فشارها و نیروهای وارده برخوردار بوده و در مدت زمانی کوتاه کارایی خود را از دست نمی‌دهند. بخش استراحت‌گاه گردن، باله‌های قرارگیری شانه و شکاف‌های مناسب جهت برقراری تهویه در قسمت پشتی گردن از جمله ویژگی‌های این محصول به شمار می‌روند. علاوه بر قابلیت تنظیم ارتفاع و چرخش صندلی، امکان تعیین موقعیت قرارگیری و تنظیم ارتفاع دسته‌های محصول نیز میسر می‌باشد.

پایه اصلی صندلی از ساختاری مبتنی بر گاز نیتروژن خالص و نایلون برخوردار بوده و نسبت به دیگر هم‌رده‌های خود استحکام فراتری را به ارمغان آورده است. علاوه بر آن بخش داخلی صندلی نیز مبتنی‌بر ساختاری فلزی و تقویت شده توسعه پیدا کرده است (بسیاری از صندلی‌های ارزان قیمت‌تر در این بخش از چوب استفاده کرده و از شکنندگی بالاتری برخوردار می‌باشند). صندلی فوق می‌تواند تا 150 کیلوگرم وزن را تحمل کرده و قسمت پشتی آن تا زاویه 150 درجه خم شود. این محصول در حال حاضر با قیمتی معادل 350 دلار به بازار عرضه شده است.

منبع: TechPowerUP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *