با قابلیت‌های جدید برنامه GeForce Experience آشنا شوید

با قابلیت‌های جدید برنامه GeForce Experience آشنا شوید


کمپانی انویدیا پس از معرفی کارت‌های گرافیک GeForce RTX 20 خود حال خبر از انتشار قابلیت‌های جدید برای برنامه GeForce Experience داده است. در ادامه این مطلب با وب سایت سخت افزار همراه باشید.

پس از معرفی کارت‌های گرافیک جدید کمپانی انویدیا از قدرت معماری Turing تا حدودی مطلع شدیم. حال کمپانی خبر از آمدن قابلیت‌های جدیدی همراه با کارت‌های گرافیک جدید خود داده است. دو قابلیت جدید این کمپانی بزودی در سطح برنامه GeForce Experience، موسوم به ANSEL AI و ANSEL RT افزوده خواهد شد.

با قابلیت ANSEL RT جدید که همراه با کارت‌های گرافیک GeForce RTX 20 کمپانی انویدیا است، می‌توان در محیط بازی تصاویری بسیار واقع گرایانه را به ثبت رساند. این قابلیت در هنگام استفاده از آن موتور گرافیکی درون بازی را نیز به کار خواهد گرفت. کمپانی انویدیا نیز چند عنوان که از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند را معرفی کرده است که از جمله این عناوین می‌توان به VAMPYR اشاره داشت. تصاویر به ثبت رسیده با ANSEL RT تا 30 برابر از عمل Shadow Samples و تا چهل برابر از عمل Reflection Samples بیشتری برخوردار خواهند بود.

قابلیت بی نظیر بعدی که با کارت‌های گرافیکی RTX 20 کمپانی انویدیا همراه است، ANSEL AI است. همانطور که مطلع هستید، کارت‌های گرافیک RTX کمپانی انویدیا با هسته‌های Tensor همراه هستند و این هسته‌ها وظیفه قدرت بخشیدن به ANSEL AI را نیز بر عهده خود دارند. با قابیت ANSEL AI کمپانی انویدیا می‌توان تا میان چند صد فریم با وضوح 1080p رندر شده توسط کارت گرافیک، تصویری را با وضوح 8K به ثبت رساند. به عبارتی دیگر، اگر مشغول یک عنوان با پشتیبانی از این قابلیت در وضوح Full HD هستید، قادر هستید تا تصاویری را با وضوح 8K نیز ذخیره کنید. به همراهی قابلیت قبلی، تصاویر افزون بر افزایش وضوح، بسیار واقع گرایانه‌تر خواهند بود. نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ نظرات خود را با ما به اشترک بگذارید.

منبع: Guru3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *