با کارت‌های گرافیک سری RTX 20 Super کمپانی گیگابایت، به دنیای نبرد قدم بگذارید!

با کارت‌های گرافیک سری RTX 20 Super کمپانی گیگابایت، به دنیای نبرد قدم بگذارید!


کمپانی گیگابایت، پیشرو درزمینهٔ طراحی و توسعه سخت‌افزارهای گیمینگ پیشرفته مفتخر است تا در تاریخ دوم جولای سال 2019 میلادی، سری جدید و تازه‌نفس از کارت‌های گرافیکی GeForce RTX 20 Super خود را بر پایه ریز معماری تورینگ معرفی نماید. محصولات نوین معرفی شده از جانب کمپانی گیگابایت در قالب سه برند AORUS ،GAMING و WINDFORCE روانه بازار شده و پردازشگرهایی نظیر RTX 2080 Super ،RTX 2070 Super و RTX 2060 Super را تحت پوشش در آورده‌اند. تمامی سخت‌افزارهای اشاره شده از فناوری ردیابی اشعه پشتیبانی کرده و به تراشه شتاب‌دهنده گرافیکی اجازه پردازش تعداد منابع انعکاس، سایه و انکسار بیشتر را بر اساس قوانین فیزیکی نور داده‌اند. کارت‌های گرافیک سری جیفورس RTX 20 Super در مقایسه با پردازشگرهای نسل پیشین (سری RTX) از تعداد هسته‌های کودای بیشتری برخوردار بوده و امکان افزایش کارایی بر مبنای فزونی سرعت کلاک و فرکانس کاری را فراهم آورده‌اند. محصولات سری Super گیگابایت بدون شک در نوع خود بهترین تجهیزات موجود جهت ورود به دنیای نبرد و بازی‌های رایانه‌ای به شمار می‌روند.

RTX 20 Super

کارت‌های گرافیک AORUS GeForce RTX 2080 Super 8G ،AORUS GeForce RTX 2070 Super 8G و AORUS GeForce RTX 2060 Super 8G در حالت کلی محصولاتی مناسب و مطلوب برای دوستداران برند آئورس محسوب می‌شوند. کارت‌های گرافیک آئورس نه تنها بهترین تراشه‌های شتاب‌دهنده گرافیکی سری اورکلاک و دست‌چین شده توسط فناوری GPU Gauntlet را در ساختار خود جای داده، بلکه پشتیبانی از سه تکنولوژی کاملاً انحصاری (جلوه‌های نوری سه حلقه‌ای RGB، سیستم خنک‌کننده WINDFORCE و تعداد هفت درگاه خروجی تصویر) ویژه کمپانی گیگابایت را نیز به ارمغان آورده‌اند.

برند آئورس درزمینهٔ طراحی و ساخت یک جلوه نورپردازی RGB با برخورداری از تعداد سه حلقه روشنایی پیشرو بوده و با استفاده از ثبات و پایداری دید انسان، زیبایی چشم‌نوازی را فراهم آورده است. از میان تعداد سه فن قرار گرفته در ساختار سیستم خنک‌کننده، تعداد یکی از فن‌ها با استفاده از جلوه‌های نورپردازی ال‌ای‌دی و تغییر روشنایی بر پایه میزان سرعت چرخش، سورپرایز ویژه‌ای را برای مصرف‌کنندگان مهیا ساخته است. تمامی حالات روشنایی مختلف با عنایت به وجود امکان تعیین زمان‌بندی نورپردازی به‌خوبی قابل کنترل می‌باشند. در حال حاضر تنها برند آئورس در میان رقبای خود قادر به ارائه چنین تجربه‌ای منحصر به فرد در سیستم نورپردازی است.

RTX 20 Super

سیستم خنک‌کننده WINDFORCE با برخورداری از تعداد سه فن 100 میلی‌متری نه تنها در کاهش طول کارت‌های گرافیک مفید واقع شده، بلکه در تولید میزان فشار بیشتر جهت پوشش کامل سطح هیت‌سینک و بهبود اتلاف حرارت نیز تأثیرگذار می‌باشد. در میان تعداد سه فن موجود، چرخش معکوس یکی از فن‌های خنک‌کننده علاوه بر جلوگیری از بروز پدیده گردباد مانند، در بهسازی فشار باد و بهبود اتلاف گرما مثمرالثمر واقع شده است.

در حال حاضر کارت‌های گرافیک سری آئورس RTX 20 Super تنها محصولات موجود در بازار با قابلیت ارائه تعداد هفت درگاه خروجی تصویر به شمار می‌روند. خروجی‌های موجود در قالب پیکربندی سه پورت HDMI، سه پورت Display Port و یک پورت USB-C آرایش یافته و نسبت به نسخه‌های رفرنس، تعداد دو درگاه اضافی را با خود به ارمغان آورده‌اند. این مهم امکان استفاده از تعداد سه نمایشگر HDMI و یا Display Port را بدون نیاز به تهیه و خرید آداپتورهای تبدیل جداگانه مهیا ساخته است. کارت‌های گرافیک سری آئورس با بهترین کیفیت موجود توسعه پیدا کرده‌اند تا مصرف‌کنندگان علاوه بر دستیابی به حداکثر کارایی، از ویژگی‌های بصری و تجربه کاربری نیز نهایت لذت را کسب نمایند.

RTX 20 Super

کمپانی گیگابایت با استفاده از کارت‌های گرافیک RTX 2080 Super GAMING OC 8G ،RTX 2070 Super GAMING OC 8G و RTX 2060 Super GAMING OC 8G خود بهترین راهکار در تهویه و سیستم خنک‌کننده مبتنی بر تعداد سه فن متحرک را به ارمغان آورده است. فناوری “چرخش متناوب” و شکل ویژه پره‌های فن‌های خنک‌کننده به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند تا با افزایش میزان جریان هوا، بهبود راندمان حرارتی و اتلاف میزان گرمای تولیدی توسط پردازشگر گرافیکی را مهیا سازند. لوله‌های انتقال گرمای مرکب، تماس مستقیم هیت‌پایپ‌ها با سطح تراشه شتاب‌دهنده گرافیکی و فناوری فن فعال سه‌بعدی میزان حرارت تولیدی را در محدوده‌ای پایین نگاه داشته و پایداری فراتر و بهبود کارایی نهایی را فراهم آورده‌اند. صفحه فلزی قرار گرفته در قسمت پشتی محصولات نه تنها در زیبایی مثمرالثمر واقع شده، بلکه افزایش پارامتر محافظتی کارت گرافیک را نیز به ارمغان آورده‌اند. استفاده از بهترین قطعات کلاس Ultra-Durable و امکان همگام‌سازی نورپردازی تمامی دستگاه‌های تحت برند آئورس با یکدیگر تنها با یک کلیک از جمله دیگر قابلیت‌های منحصر به فرد محصولات جدید معرفی به شمار می‌روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *