بروزرسانی بایوس مادربردهای ایسوس برای پشتیبانی از پردازنده‌های جدید AMD منتشر شد

بروزرسانی بایوس مادربردهای ایسوس برای پشتیبانی از پردازنده‌های جدید AMD منتشر شد


بنا بر آخرین اخبار حوزه سخت افزار کامپیوتر، کمپانی ایسوس، تولید کننده شماره یک مادربرد در جهان، آپدیت بایوس برای چندین مادربرد خود منتشر کرده است. تحت این بروزرسانی قرار است تا بایوس تازه امکان استفاده از پردازنده‌های جدید را فراهم کند. در ادامه این مطلب با رسانه سخت افزار همراه باشید.

 

مادربردهای ایسوس

 

کمپانی ایسوس به عنوان تولید کننده مادربرد، هر بار طی عرضه چیپست و پردازنده‌های جدید توسط کمپانی AMD یا اینتل، محصولات جدیدی را در چندین مدل برای هر نوع کاربری تولید و عرضه می‌کند. این کمپانی تایوانی مطابق با عرضه نسل اول پردازنده رایزن از سوی کمپانی AMD سری 300 و همزمان با عرضه نسل دوم پردازنده‌های یاد شده سری 400 از مادربردهای خود را مبتنی بر چیپست‌های کمپانی AMD عرضه کرده است.

در آینده نه چندان دور قرار است تا سری جدیدی از پردازنده‌های کمپانی AMD تحت سری RYZEN عرضه شوند و کمپانی ایسوس نیز به عنوان یکی از شرکای AMD به انتشار بروزرسانی بایوس برای مادربردهای موجود خود پرداخته است. طبق تمامی اطلاعات موجود، این بروزرسانی گستره مادربردهای ایسوس برای پردازنده‌های سری RYZEN 3000 و پردازنده‌های جدید سری A خواهد بود.

آپدیت بایوس در چندین نگارش متفاوت برای هر یک مادربردهای این کمپانی منتشر شده است. اگر از دارندگان مادربردهای کمپانی ایسوس از سری چیپست‌های AMD هستند و قصد دارید تا از نسل بعدی پردازنده‌های کمپانی AMD در آینده نه چندانی دوری استفاده کنید، بهتر است تا به صفحه رسمی شرکت ایسوس رفته و پس از پیدا کردن مادربرد خود آخرین نگارش موجود از بایوس را دانلود و نصب کنید.

طبق اطلاعات تایید شده، 35 مادربرد این کمپانی در حال حاضر از نگارش جدیدی برای بایوس برخوردار بوده و همگی قابل دریافت هستند. لیست مادربردهای سری 300 و 400 کمپانی ایسوس که به تازگی آپدیت بایوس دریافت کردند در تصویر زیر قابل مشاهده است.

   

مادربردهای ایسوس

  منبع: Guru3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *