بروزرسانی مادربردهای گیگابایت برای پشتیبانی از پردازنده‌های RYZEN 3000

بروزرسانی مادربردهای گیگابایت برای پشتیبانی از پردازنده‌های RYZEN 3000


به تازگی کمپانی تولید کننده مادربرد، گیگابایت، بروزرسانی بایوس برای پشتیبانی از نسل بعدی پردازنده‌های کمپانی AMD را عرضه کرده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

گیگابایت

همانطور که از نقشه راه کمپانی AMD به صورت رسمی مشخص شد، پردازنده نسل سومی RYZEN که از پیشرفت چشمگیری در تعداد هسته‌های پردازشی برخوردارند، بزودی عرضه خواهند شد. همراه با عرضه این پردازنده‌ها نیز مادربردهای با سوکت پردازنده AM4 و چیپست‌های مختلف کمپانی AMD عرضه و در بازار موجود خواهند بود. کمپانی‌های تولید کننده مادربردهای سری 300 و 400 نیز که از سوکت AM4 برخوردارند بروزرسانی تازه بایوس برای پشتیبانی از این محصولات جدید را دریافت خواهند کرد.

پس از MSI ، ایسوس و ازراک حال کمپانی گیگابایت به عنوان یکی دیگر از شرکای AMD در زمینه تولید مادربرد، آپدیت بایوس برای مادربردهای سری 300 و 400 خود را عرضه کرده است. ساعاتی پیش این کمپانی رسما اعلام کرد، دارندگان مادربردهای فعلی قادر خواهند بود با بروزرسانی بایوس مادربرد خود از جدیدترین پردازنده‌‌های سری رایزن استفاده کنند. برای دریافت آخرین نگارش کافیست تا وارد صفحه رسمی کمپانی سازنده شوید و جدیدترین نسخه موجود بایوس را دریافت و بروزرسانی کنید.

مادربردهای سری X470

مادربردهای سری B450

مادربردهای سری 300

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *