بنچمارک جدیدی از کارت گرافیک GTX 2080 انویدیا منتشر شد؛ قدرتمندتر از TITAN V

بنچمارک جدیدی از کارت گرافیک GTX 2080 انویدیا منتشر شد؛ قدرتمندتر از TITAN V


به تازگی یک بنچمارک از سوی پایگاه داده‌های Ashes of the Singularity منتشر شده که محتمل است منتسب به کارت گرافیک GTX 2080 باشد. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

GTX 2080

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید خبری از نام GTX 2080 نیست تا بتوان این موضوع را تایید کرد. با این حال احتمال داده می‌شود، کارت گرافیکی که اخیرا در بنچمارک Ashes of the Singularity با وضوح 4K توانسته است چین رکوردی را برای خود به ثبت برساند، یکی از کارت‌های گرافیکی گیمینگ انویدیا از نسل بعدی است. در این میان، مدلی که توانسته است رکورد GTX TITAN V را پشت سر بگذارد می‌تواند کارت گرافیک GTX 2080 باشد.

اینکه تنها کارت گرافیک GTX 2080 می‌تواند چنین رکوردی برای خود به ثبت برساند چندان هم صحیح نیست. کمپانی انویدیا پیشتر میزبان یک همایش بود و در خلال آن به معرفی سری جدید کارت‌های رده ورک استیشن خود تحت نام خانواده Quadro پرداخت که این دست از محصولات انویدیا نیز به دلیل کارایی بسیار بالای خود هم می‌توانند چنین رکوردی را به ثبت برساند. با این حال بیشترین احتمالات بر این است که کارت گرافیک GTX 2080 چنین رکوردی را دارد. طبق این داده‌ها، کارت گرافیک مورد بحث در وضوح 4K توانسته است تا 62 فریم بر ثانیه را به صورت میانگین طی انجام تست ارائه دهد.

این کارت در وضوح 5K نیز در همین بنچمارک مورد ارزیابی قرار گرفته است و در قسمت پایین می‌توانید این بنچمارک را مشاهده کنید.  

GTX 2080

  منبع: Guru3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *