بنچمارک GTX 2060 منتشر شد؛ همانند GTX 1080 قدرتمند و سریع!

بنچمارک GTX 2060 منتشر شد؛ همانند GTX 1080 قدرتمند و سریع!


به تازگی یک بنچمارک منتسب به GTX 2060، یکی از کارت‌های گرافیک نسل بعدی کمپانی انویدیا منتشر شده است. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید تا از قدرت این کارت گرافیک تازه دیده شده، مطلع شویم.

GTX 2060

حال تا حدود زیادی از مشخصات کارت‌های گرافیک نسل بعدی کمپانی انویدیا مطلع هستیم. بزودی در چند روز آینده شاهد مراسم گیمزکام خواهیم بود و به احتمال قوی طی این مراسم، کمپانی انویدیا نسل بعدی کارت‌های گرافیک مورد انتظار تمامی گیمرها و خوره‌های سخت افزار را معرفی خواهد کرد. به تازگی نیز در پایگاه داده‌های 3D Mark کارت گرافیک GTX 2060 با 5 گیگابایت حافظه ویدیویی رویت شده است.

اگر زمان معرفی کارت گرافیک GTX 1060 را به خاطر داشته باشید، کمپانی انویدیا این کارت را با کارایی در حد یک GTX 980 به دنیا معرفی کرد. حال با این مشخصات مطلع خواهیم بود، GTX 2060 این کمپانی نیز کارایی را در حد یک GTX 1080 خواهد داشت و این حرف طبق این بنچمارک، مشهود است. با این حال، کمپانی انویدیا مجددا گامی بزرگ را در کارایی محصولات خود گذاشته است و در نسل بعدی کارت‌های گرافیکی این کمپانی می‌توان با تهیه یک مدل میان رده GTX 2060 کارایی در حد یک کارت گرافیک GTX 1080 اورکلاک شده را داشت.

با این حال که همه چیز درست به نظر رسیده است، همچنان محتمل است تا این اطلاعات صحیح نباشند و اطلاعاتی اشتباهی وارد این پایگاه داده‌ای شده باشند، و دست کم این یک احتمال ضعیف است و امکان آن وجود دارد. تا معرفی کارت‌های گرافیک نسل بعدی کمپانی باید منتظر ماند و دید، این کمپانی مجددا چه شگفتی را برای دنیای پی سی گیمینگ عرضه خواهد کرد. نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ شما به فکر تهیه کدام یک از کارت‌های گرافیک نسل بعدی کمپانی انویدیا هستید؟ نظرات خود را با ما، در وب سایت سخت افزار به اشتراک بگذارید.

منبع: 3D Mark

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *