تجهیزات نیروی دریایی بومی سازی شده‌اند

تجهیزات نیروی دریایی بومی سازی شده‌اندبه گزارش ایرنا، امیر دریادار «حسین خانزادی» در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای فنی و تخصصی نیروی دریایی ارتش که در ستاد این نیرو برگزار شد در جمع خبرنگاران افزود: در این نمایشگاه شاهد نمایش بخشی از بلوغ، توانایی و خودکفایی مجموعه نیروی دریایی ارتش هستیم.

وی یادآور شد: همزمان با سایر بخش‌های کشور شامل وزارت دفاع و سایر مجموعه‌های علمی و تحقیقاتی به سطحی از توانمندی‌ رسیدیم که قادر هستیم آن چیزی را که مجموعه نیروی دریایی برای دفاع از تمامیت آب‌های تحت حاکمیت جمهوری اسلامی ایران و منافع کشور در دریا نیاز داریم، به طور کامل بومی در کشور بسازیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش این توانمندی های را نشان از اقتدار ایران اسلامی دانست و گفت: توانمندی های نیروی دریایی نشان می دهند که نسل انقلاب اگر به پا خیزد، هیچ تهدیدی اثرگذار نیست.

به گزارش‌ ایرنا، ‌نمایشگاه توانمندی های نیروی دریایی صبح امروز – شنبه – با حضور امیر دریادار حبیب الله سیاری رییس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش و امیر دریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش در ستاد فرماندهی این نیرو آغاز به کار کرد.

در این ‌نمایشگاه علاوه بر نمایش بخش هایی از سیستم های دفاعی به کار گرفته شده در ناوشکن ها، بخشی از تجهیزات زیردریایی های کلاس غدیر نیز به نمایش در آمده‌اند.

سیستم های جنگ‌الکترونیک نیروی دریایی ارتش، سیستم های رادیویی و تجهیزات بی سیمی‌نداجا از دیگر تجهیزات به نمایش در آمده در نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای فنی و تخصصی نیروی دریایی راهبردی ارتش است.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *