تصاویر اولین مادربردهای چیپست AMD X570 منتشر شد!

تصاویر اولین مادربردهای چیپست AMD X570 منتشر شد!


به تازگی اولین تصاویر از اولین مادربردهای مبتنی بر چیپست AMD X570 رویت شده است.

بنا بر اطلاعاتی که تا به اینجا منتشر شده و قابل قبول هستند، قرار است تا همزمان با عرضه پردازنده‌های آتی کمپانی AMD مادربرهای X570 نیز به صورت رسمی از سوی شرکت‌های تولید کننده معرفی شوند. حال اولین تصاویر مادربردهای X570 کمپانی Biostar منتشر شده است. این تصاویر در یک فایل PDF منتشر شده و از لینک قابل مشاهده هستند.

ظاهرا کمپانی Biostar در سری X570 مادربرد RACING GT8 را به عنوان پرچمدار خود عرضه خواهد کرد. این کمپانی مادربرد مذکور را با مدار تنظیم فشار رگلاتور 12 فاز تماما دیجیتالی ساخته که از سوکت پردازنده AM4 برخوردار است. افزون بر این، این مادربرد از حافظه‌های DDR4 با نهایت فرکانس 4000 مگاهرتز پشتیبانی می‌کند. پیش از این، برخی شایعاتی در مورد افزایش کارایی کنترل کننده حافظه (IMC) در پردازنده‌های آتی AMD RYZEN شنیده شد.

در ادامه شرح مشخصات فنی این مادربرد بهتر است به سه اسلات PCIe x16 نسل سوم اشاره داشت که امکان استفاده از سه کارت گرافیک به صورت همزمان را فراهم خواهد کرد. همچنین این مادربرد دارای یک پورت شبکه اترنت گیگابیتی بوده و از یک پورت خروجی تصویر مخصوص پردازنده‌های (APU) همراه با پردازشگر گرافیکی مجتمع سری Vega برخوردار است.

  منبع: videocardz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *