تصاویر مادربردهای جدید Z390 کمپانی MSI منتشر شدند؛ MAG Z390 Tomahawk و MPG Z390 Gaming Plus

تصاویر مادربردهای جدید Z390 کمپانی MSI منتشر شدند؛ MAG Z390 Tomahawk و MPG Z390 Gaming Plus


به تازگی از سوی یکی از منابع آگاه، تصاویری از مادربردهای Z390 کمپانی MSI در مدل‌های MAG Z390 Tomahawk و MPG Z390 Gaming Plus منتشر شده است. در ادامه این مطلب با وب سایت سخت افزار همراه باشید.

Z390

با معرفی دیده شدن پردازنده‌های نسل جدید کمپانی اینتل در رده معمولی، مادربردهای جدیدی نیز با چیپست‌ Z390 در راه هستند. پیشتر تصاویری از اولین مادربردهای کمپانی ایسوس دیده شد و حالا شاهد به بیرون درز پیدا کردن تصاویری از مادربردهای جدید کمپانی MSI هستیم. پیشتر اشاره داشتیم که کمپانی MSI همانند برخی از تولید کنندگان در شیوه نامگذاری مادربردهای جدید خود تغییراتی را اعمال کرده است. سری MEG مادربردهای بالا رده و قدرتمند این کمپانی همانند GODLIKE یا ACE است و از سوی دیگر، MAG و MPG سری مادربردهای میان رده این کمپانی را تشکیل دادند.

مادربرد MAG Z390 Tomahawk تقریبا شباهت‌هایی را با مدل Z370 خود دارد. این مادربرد از یک محافظ پنل I/O به صورت یکپارچه، یک اسلات PCIe X16 با پوشش آلومینیومی برای تحمل کارت‌های گرافیک سنگین وزن، دو اسلات PCIe دیگر برای پشتیبانی از استفاده چند کارت گرافیک به صورت همزمان و یک محافظ M.2 برخوردار است.

Z390

مادربرد MPG Z390 Gaming Plus یک میان محصول میان رده مناسب برای استفاده گیمینگ است. این مادربرد از نورپردازی RGB پشتیبانی نمی‌کند اما دارای نورپردازی با LED های قرمز رنگ است. افزون بر این، محصول مورد اشاره در مقایسه با مدل Z370 خود از یک هیت سینک مدار VRM بزرگتر و یک برش در قسمت اتصالات ساتا برخوردار است.

منبع: VideoCardz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *