تصاویر کارت‌های گرافیک سری RTX کمپانی ایسوس منتشر شد

تصاویر کارت‌های گرافیک سری RTX کمپانی ایسوس منتشر شد


به تازگی تصاویر کارت‌های گرافیکی جدید سری RTX کمپانی ایسوس نیز افزون بر دیگر تصاویر به بیرون درز پیدا کرده، رویت شده است. در ادامه این مطلب با وب سایت سخت افزار همراه باشید.

روز گذشته تصاویر بسیاری از کارت‌های گرافیک شرکای کمپانی انویدیا، با معماری Turing در نسخه سفارشی به بیرون درز پیدا کرد و از سوی یک منبع آگاه منتشر شده. حال این منبع آگاه تصاویر سه کارت گرافیک از کمپانی ایسوس را در سری RTX منتشر کرده است. تا به اینجا می‌دانیم، کمپانی ایسوس کارت‌های گرافیک آتی خود را تحت مدل ROG STRIX برای گیمینگ و دو مدل DUAL و Turbo دیگر معرفی خواهد کرد. به احتمال بسیار قوی، این کمپانی یک نوع مرجع را تحت نام خود معرفی خواهد کرد. تصویر بالا مربوط به طراحی کارت‌های گرافیک آتی این کمپانی از برند ROG STRIX است. در تمامی مدل‌ها، طراحی کارت‌های گرافیک RTX 2080 و RTX 2080 Ti مشابه بوده و به این دلیل تنها یک تصویر از هر کدام منتشر شده است. در مورد کارت گرافیک‌های ROG STRIX این کمپانی، تنها تغییری که در این رندر مشاهده می‌شود، متصل بودن تیغه‌‌های فن به دور یک حلقه است.

کمپانی ایسوس همیشه در هر نسل، کارت‌های گرافیک DUAL خود را برای پردازشگرهای گرافیکی سطح متوسطی عرضه می‌کند و این بار جالب است که بدانید، کارت‌های گرافیک RTX 2080 این کمپانی با مدل DUAL نیز همراه هستند. با این حال برای همراهی این پردازشگر گرافیکی، RTX 2080 DUAL کمپانی ایسوس از کولینگ قدرتمندتری با هیت‌سینک بزرگ‌تر همراه است.

کارت‌های گرافیک Turbo کمپانی ایسوس باری دیگر مشاهده خواهند شد و در این مدل، یک LED کوچک به صورت پنهان در پشت فن دمنده این کارت قرار دارد.

منبع: VideoCardZ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *