تصویر بسته بندی اولین مادربرد X570 منتشر شد

تصویر بسته بندی اولین مادربرد X570 منتشر شد


به تازگی تصویری از بسته بندی اولین مادربرد مبتنی بر چیپست X570 کمپانی AMD منتشر شده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

X570

بزودی شاهد معرفی رسمی کمپانی AMD از نسل سوم پردازنده‌های سری RYZEN خواهیم بود. همانطور که مشخص است، کمپانی‌های سازنده مادربرد نیز همزمان محصولات جدید خود مبتنی بر چیپست X570 را عرضه خواهند کرد. افزون بر این، پیش از رسیدن زمان معرفی رسمی، اطلاعاتی اجمالی از چیپست بعدی برای پشتیبانی از پردازنده‌های مذکور و تصاویری از چند مادربرد مختلف مبتنی بر این تراشه منتشر شدند. به تازگی نیز اولین تصویر از بسته بندی یک مادربرد مبتنی بر چیپست اصلی X570 منتشر شده است.

کمپانی ازراک (ASRock) به عنوان تولید کننده با سابقه مادربرد شناخته شده و تصویر منتشر شده نیز مربوط به یکی از محصولات آتی این کمپانی است. همانطور که اطلاعات این تصویر پیدا است، این مادربرد مبتنی بر چیپست یاد شده بوده و با سوکت AM4 از پردازنده‌های آتی کمپانی AMD پشتیبانی خواهد کرد.

نورپردازی RGB یکی از ویژگی‌هایی است که شمار بسیاری از مصرف کنندگان این حوزه به دنبال آن هستند. مادربرد X570 TAICHI کمپانی ازراک نیز از قابلیت با سیستم هماهمگ سازی POLYCHROME برای اعمال حالت‌های نورپردازی مختلف و شخصی، پشتیبانی می‌کند. افزون بر این قابلیت، مادربرد جدید از یک خروجی تصویر با پورت HDMI برخوردار است. برای استفاده از این خروجی تصویر می‌بایست از APU های جدید کمپانی AMD استفاده کرد که دارای پردازشگر گرافیکی مجتمع هستند. از سوی دیگر زمان احتمال عرضه نسل سوم پردازنده‌های مورد اشاره، سه ماهه سوم سال میلادی جاری است.

منبع: Guru3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *