تصویر دو مادربرد X570 از سوی کمپانی MSI رویت شد

تصویر دو مادربرد X570 از سوی کمپانی MSI رویت شد


به تازگی تصاویر دو مادربرد معرفی نشده از سوی کمپانی MSI که مبتنی بر چیپست AMD X570 هستند، رویت شده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

MSI X570

طبق نقشه راه کمپانی AMD بزودی پردازنده‌های نسل سوم تحت نامگذاری RYZEN 3000 معرفی خواهند شد. از سوی دیگر، همراه با عرضه پردازنده‌های جدید، مادربردهای جدیدی نیز برای میزبانی حضور خواهند داشت. کمپانی MSI به عنوان یکی از شرکای کمپانی AMD است که مادربردهایی مبتنی بر تراشه‌های این کمپانی تولید و عرضه می‌کند. به تازگی تصویر دو مادربرد از سوی این کمپانی دیده شده است.

مادربردهای X570 تا به حال رسما معرفی نشدند اما تصاویر آنها یکی پس از دیگری رویت می‌شوند و این بار نوبت دو مادربرد از سری Gaming Plus و Pro Carbon این کمپانی است. همانطور که مطلع هستند، کمپانی MSI در سال گذشته مادربردهای سری MAG ، MPG و MEG را معرفی کرد. سری MPG مادربردهایی با قیمت و قابلیت‌هایی در سطح میان رده بوده و از سوی دیگر MAG محصولاتی اقتصادی همانند Tomhaws و Mortar تشکیل می‌دهد. افزون بر این، این کمپانی محصولات بالا رده خود را در سری MEG معرفی خواهد کرد، اما اینکه سری MEG برای مادربردهای X570 عرضه خواهند شد یا خیر را نمی‌توان تا به اینجا تایید کرد.

نکته قابل تایید حضور دو مادربرد میان رده Gaming Plus و Pro Carbon در سری X570 است. به تازگی تصویر این دو مادربرد منتشر شده که مشخص است هر دو از فن خنک کننده برای تراشه اصلی برخوردارند. افزون بر این، دو درگاه PCI-E برای نصب کارت گرافیک بر روی هر دو مادربرد دیده می‌شود. به مشخصات فنی بیشتر نیز می‌توان پس از معرفی رسمی اشاره کرد.

منبع: videocardz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *