تصویر کارت‌های گرافیک RTX 2080 Ti و RTX 2080 کمپانی MSI در مدل DUKE منتشر شد

تصویر کارت‌های گرافیک RTX 2080 Ti و RTX 2080 کمپانی MSI در مدل DUKE منتشر شد


در دو روز اخیر شاهد انتشار و به بیرون درز پیدا کردن تعداد بسیاری از تصاویر نسل بعدی کارت‌های گرافیک کمپانی انویدیا هستیم و این بار نیز مجددا، دو کارت گرافیک جدید کمپانی MSI مشاهده شدند. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

کارت‌های گرافیکبرای مشاهده در اندازه اصلی، تصویر را در یک تب جداگانه باز کنید

وب سایت VideoCardZ، منبعی آگاه از آخرین اخبار سخت افزار و بخصوص در بخش کارت‌های گرافیکی، در این چند روزه تصاویر بسیاری از کارت‌های گرافیک کمپانی‌های مختلف را که به بیرون درز پیدا کرده‌اند را، منتشر کرده است. تمامی این کارت‌های گرافیک مورد بحث، مجهز به معماری Turing کمپانی انویدیا هستند. اخیرا نیز شاهد رویت شدن دو کارت گرافیک دیگر از سوی کمپانی MSI هستیم که مدل‌ هر دو آنها، DUKE است. پیشتر شاهد انتشار تصاویر مربوط به کارت گرافیک RTX 2080 GAMING X TRIO از این کمپانی بودید که این خبر انتشار را در سخت افزار خواندید.

کارت‌های گرافیک DUKE جدید کمپانی MSI از طراحی سه فن خنک کننده برای بخش خنک کننده برخوردار هستند. از سوی دیگر، این کارت گرافیک از نورپردازی RGB در چند قسمت خود نیز پشتیبانی می‌کند. افزون بر این دو مشخصات، بک پلیک این کارت گرافیک، تمام سطح پشت PCB را پوشش می‌دهد. از سوی دیگر، اطلاعاتی در مورد فرکانس هسته این کارت گرافیک‌ها تا به حال منتشر نشده است و تنها مشخصاتی دیگر که در مورد این دو محصول فعلا در دسترس هستند، پشتیبانی از NVLINK و دو کانکتور 8 پین برای تامین توان مورد نیاز است این کارت‌های گرافیکی است.

منبع: VideoCardz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *