تمامی بنچمارک‌های پردازنده Core i7-9700K منتشر شد

تمامی بنچمارک‌های پردازنده Core i7-9700K منتشر شد


طبق آخرین اخبار در حوزه سخت افزارهای دیجیتال، به تازگی تمامی بنچمارک‌های منتسب به پردازنده Core i7-9700K منتشر شده است. در ادامه این مطلب با وب سایت سخت افزار همراه باشید.

اخیرا یک وب سایت اسپانیای بررسی تقریبا کاملی را از پردازنده Core i7-9700K منتشر کرده است. بررسی منتشر شده از سوی این وب سایت شامل برخی از بنچمارک‌ها از سوی تست‌ پردازنده و بازی‌ها است. طبق این بنچمارک‌ها پردازنده مذکور به غیر از CineBench کارایی را در سطح Ryzen 7 2700X دارد. افزون بر این، در برخی عنواین که از چند رشته پردازشی استفاده می‌کنند، Core i7-9700K توانسته است تا به خوبی خود را نشان دهد.

از سوی دیگر، این بنچمارک‌ها حاکی از این هستند که Core i7-9700K یک انتخاب خوب برای گیمینگ می‌تواند باشد. افزون بر این، پردازنده نامبرده با اینکه از هشت رشته پردازشی برخوردار است اما کارایی در حد Core i7-8700K که از شش هسته پردازشی برخوردار است را ندارد. در این حال، ضعف عملکرد را می‌توان از سوی نبود قابلیت Hyper-threading در این پردازنده دانست. برای اورکلاکینگ تا فرکانس 5 گیگاهرتز نیز، در این بررسی به نیاز ولتاژ کاری 1.4 ولت اشاره شده است.

 

 

منبع: Guru3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *