«تهران هوشمند» در اینوتکس ۲۰۱۹

«تهران هوشمند» در اینوتکس ۲۰۱۹به گزارش روابط عمومی سازمان فاوای شهرداری تهران، هشتمین دوره نمایشگاه (INOTEX ۲۰۱۹) از روز یکشنبه ۱۹ لغایت چهارشنبه ۲۲ خرداد و در فضایی به مساحت ۹هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه، میزبان اجزای مختلف زیست بوم نوآوری و فناوری کشور خواهد بود و پیش بینی می‌شود بیش از ۸هزار نفر از متخصصان، تحصیلکردگان و بازیگران مختلف استارتاپی از این نمایشگاه بازدید کنند. چندین هیئت تجاری نیز از کشورهای خارجی از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد.

همچنین رویدادهای متنوع تجاری و ترویجی در طول نمایشگاه برگزار می‌شود که دسترسی تولیدکنندگان و ارائه کنندگان خدمات و صاحبان دانش فنی را به مشتریان و سرمایه گذاران فراهم خواهد کرد.

در این نمایشگاه بیش از ۴۰۰ شرکت، استارتاپ و سرمایه‌گذار و ۲۰ شرکت کننده خارجی حضور داشته و فضای B۲B  برای ملاقات با سرمایه‌گذاران و شرکت‌ها در نظر گرفته شده است. در هشتمین دوره اینوتکس برگزارکنندگان رویدادها، شتاب دهنده‌ها، مراکز رشد، منتورها، مشاورین و… شرکت داشته و علاوه‌ بر برگزاری رویدادها یک استیج دائمی حدودا ۳۰ ساعته برپا خواهد بود. 

گفتنی است سازمان فاوای شهرداری تهران در سالن ۴۴a غرفه شماره ۳ میزبان علاقمندان و بازدیدکنندگان است.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *