تیم گروپ یک SSD مجهز به RGB را معرفی کرد

تیم گروپ یک SSD مجهز به RGB را معرفی کرد


تیم گروپ امروز یک SSD مجهز به سیستم نورپردازی RGB را معرفی کرد. RGB این SSD میتواند با مادربرد هماهنگ شود. با سخت افزار همراه باشید.

SSD یاد شده میتواند به حداکثر سرعت 500 مگابایت در ثانیه برای خواندن اطلاعات دست پیدا کند، که با توجه به این موضوع میتواند سرعت بوت شدن و لود سیستم را به شدت کاهش دهد. T-FORCE DELTA RGB SSD از رابط SATA III برای برقراری ارتباط استفاده میکند که یک رابط استاندارد و شناخته شده هم برای سیستم های رومیزی و هم برای لپ تاپ ها به  شمار میرود. دو نسخه از این هارد تولید میشود که یکی 250 و دیگری 500 گیگابایت ظرفیت دارد. فرم فکتور این درایو زیبا 2.5 اینچ است و تنها 9.5 میلیمتر ارتفاع دارد. پس به راحتی در همه سیستم ها قابل نصب است.

TeamGroup در ساخت این SSD از حافظه های NAND 3D استفاده کرده که در مقابل ضربه مقاومت خوبی از خود نشان میدهند.

در زیر مشخصات این اس اس دی آمده است:

درون T-FORCE DELTA RGB SSD یک الگوریتم هوشمند قرار دارد تا عملکرد این SSD افزایش دهد. تکنولوژی Wear-Leveling و ECC این درایو میتواند قابلیت اطمینان در انتقال دیتا را افزایش دهد. همچنین با پشتیبانی از قابلیت TRIM ویندوز و NCQ میتوان سرعت نوشتن و انتقال اطلاعات را افزایش داد که در نهایت باعث افزایش طول عمر هارد میشود.

نسخه Magnificent این درایو برای مادربردهای دارای کانکتور 5V ADD مناسب است. چرا که کاربران به راحتی میتوانند با اتصال آن به هدر 5V ADD از امکانات نورپردازی هماهنگ با مادربرد استفاده نمایند.

منبع Guru3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *