ثبت رکورد 5531 مگاهرتزی توسط حافظه‌های XPG SPECTRIX D80 RGB کمپانی ADATA

ثبت رکورد 5531 مگاهرتزی توسط حافظه‌های XPG SPECTRIX D80 RGB کمپانی ADATA


به تازگی اورکلاکرهای تیم XPG از سوی کمپانی ADATA و تیم اورکلاکرهای کمپانی MSI، توسط حافظه‌های XPG SPECTRIX D80 RGB، توانستند رکورد فرکانس 5531 مگاهرتز را به ثبت برسانند. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

SPECTRIX

اگر گذشته را به خوبی به یاد داشته باشید، حافظه‌های همراه با خنک کننده مایع هیبردی را نیز به یاد می‌آورید. مدتی پیش کمپانی ADATA مدلی جدیدی از حافظه‌های اصلی جدید (DDR4) خود را معرفی کرد. این حافظه‌ها با مدل SPECTRIX D80 RGB معرفی شدند که علاوه بر نورپردازی RGB خود، مشخصه‌ جذاب دیگری به نام خنک کننده مایع هیبردی را به همراه خود دارند. این حافظه‌ در دسته محصولات XPG این کمپانی قرار گرفته و با این برند تجاری معرفی شده است.

به تازگی کمپانی ADATA دستیابی به فرکانس 5531 مگاهرتز توسط حافظه‌های اصلی XPG SPECTRIX D80 RGB را اعلام کرده است. دستیابی به این فرکانس حاصل تلاش تیم مشترکی از اورکلاکرهای کمپانی ADATA و کمپانی MSI بوده که حال نتیجه آن در وب‌سایت HWBot نیز قابل مشاهده است. بدون آنکه این کمپانی در بیانیه خود اعلام کند، استفاده از نیتروژن مایع برای انجام این اوکلاکینگ را می‌توان دریافت. نا گفته نماند، برای دستیابی به این رکورد، مادربرد X299 GAMING PRO CARBON AC از سوی کمپانی MSI میزبان استخراج هر چه بیشتر قدرت این حافظه‌ها بوده است. از طرفی دیگر، طبق اعلام کمپانی ADATA در خلل مراسم کامپیوتکس پیش رو شاهد این حافظه‌ها خواهیم بود.

منبع: TechPowerUp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *