ثریا آقایی به مدال برنز مسابقات بین المللی نپال دست یافت

ثریا آقایی به مدال برنز مسابقات بین المللی نپال دست یافتبه گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، ثریا آقایی در مرحله نیمه نهایی بخش انفرادی بانوان مسابقات بین‌المللی بدمینتون نپال با نتیجه ۲ بر ۰ و با امتیازهای ۲۱ _ ۱۷ و ۲۱ _ ۱۵ از ” تت تار توزار ” از کشور میانمار شکست خورد و از راه‌یابی به فینال بازماند و به مقام سوم مشترک رسید و مدال برنز را به دست آورد.

همچنین در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های دو نفره بانوان، تیم دونفره ایران و میانمار (ثریا آقایی و تت تار توزار) با شکست برابر تیم دونفره سریلانکا از راه‌یابی به فینال بازمانده و به مقام سوم مشترک و مدال برنز دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این دیدار تیم دونفره ایران و میانمار در مصاف با تیم دونفره بنگلادش بازی را با نتیجه ۲ بر ۱ و امتیازهای ۲۱ _ ۱۵ ، ۱۹ _ ۲۱ و ۲۲ _ ۲۰ واگذار کرد و از راهیابی به فینال رقابتهای دو نفره بانوان بازماند .

مسابقات بین المللی بدمینتون نپال با شرکت ۳۰ کشور در روزهای ۱۳ لغایت ۱۷ آذر ماه جاری در این کشور برگزار می‌شود و ثریا آقایی و امیر جباری، دو ملی‌پوش بدمینتون کشورمان در این رقابت‌ها حضور دارند.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *