جلسه غیر علنی مجلس درمورد بودجه ۹۸

جلسه غیر علنی مجلس درمورد بودجه ۹۸به گزارش ایرنا، بهروز نعمتی، عضو هیات رییسه مجلس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جلسه غیر علنی امروز خانه ملت غلامرضا تاجگردون رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس توضیحاتی درمورد پیش بینی های بودجه سال آتی کشور و درآمدها و دریافت ها به نمایندگان مجلس شورای اسلامی ارائه کرد. وی افزود: در این جلسه میهمانی از دولت حضور نداشتند و فقط با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

نماینده مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد: هنوز زمان دقیق ارائه لایحه بودجه سال ۹۸ کل کشور به مجلس شورای اسلامی مشخص نیست ولی به احتمال زیاد تا آخر این هفته بودجه به مجلس ارائه نمی شود.

  • هفته گذشته جلساتی بین سران قوا، مرکز پژوهش‌ها و کمیسیون برنامه برگزار شد

نعمتی اظهار داشت: در جلسه غیر علنی امروز مجلس در مورد بودجه سال ۹۸ کل کشور توضیحاتی مطرح شد، با توجه به این که رهبر معظم انقلاب تذکراتی را به دولت برای تعدیل بودجه سال آتی داده بودند موارد در هفته گذشته بین سران سه قوه و مرکز پژوهش‌های مجلس و کمیسیون برنامه و بودجه جلساتی برگزار شد. وی افزود: جمع بندی این است که ما نیازمند بودجه واقعی هستیم که بر اساس آن اقدامات تولید و عمرانی شود و همچنین باید بتوانیم مشکلات بازنشستگان را حل کنیم.

عضو هیات رییسه مجلس خاطرنشان کرد: با توجه به فشارهای آمریکایی‌ها باید بتوانیم مشکلات را به حداقل برسانیم، با توجه به جمع بندی‌های انجام شده امیدواریم این بودجه منشا اثر باشد.

نعمتی بحث معیشتی را اولویت دولت و مجلس ذکر کرد و گفت: موضوعات عمرانی و کمک به تولید جزو موضوعاتی است که باید به دنبال آن باشیم و باید بودجه را واقعی ببینیم. وی افزود: در ۱۰ روز آینده لایحه بودجه ۹۸ به مجلس شورای اسلامی تقدیم می‌شود، تفاهم ها انجام شده و تاکید ما این است که بودجه واقعی باشد.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *