حداقل مشخصات سخت‌افزار مورد نیاز برای اجرای عنوان Battlefield V مشخص شد

حداقل مشخصات سخت‌افزار مورد نیاز برای اجرای عنوان Battlefield V مشخص شد


الکترونیک آرتز (EA) به تازگی حداقل مشخصات سخت‌افزار مورد نیاز برای اجرای عنوان Battlefield V را منتشر کرده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

Battlefield V

کمپانی EA کمی زودتر آنکه در انتظار داشتیم مشخصاتی را از حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای عنوان Battlefield V منتتشر کرده است. در نگاه کلی تغییرات و مشخصات قوی‌تری برای اجرای این عنوان نسبت به Battlefield 1 دیده نمی‌شود.

به تازگی در صفحه رسمی عنوان Battlefield V توسط کمپانی EA، حداقل مشخصات مورد نیاز برای اجرای عنوان Battlefield V منتتشر شده که شامل پردازنده AMD FX-6350 یا Intel Core i5-6600K به همراه 8 گیگابایت حافظه اصلی و کارت گرافیک Radeon HD 7850 2GB یا Geforce GTX 660 2GB graphics است. از سوی دیگر این مشخصات اجرایی شدن این عنوان را تحت سیستم‌عامل‌های 64 بیتی Windows 7, Windows 8.1 و Windows 10 بیان می‌کنند. همچنین به حداقل 50 گیگابایت فضای خالی برای ذخیره دیتا این بازی اشاره شده است.

بی شک برای اجرایی این عنوان تحت کیفیت گرافیکی بیشتر، به سخت‌افزاری بسیار قدرتمندتر از مشخصات ذکر شده نیازمند خواهیم بود. در این حال، مشخصات سیستم داده شده چندان تفاوتی با مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Battlefield 1 ندارد.

طبق اعلام کمپانی EA، عنوان Battlefield V قرار است تا در تاریخ 19 اکتبر منتشر شود. از سوی دیگر، دارندگان نسخه Deluxe دسترسی از روز 16 ماه اکتبر دسترسی زود هنگام را خواهند داشت. عرضه این عنوان برای پلت فرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های Xbox One و PS4 است.

منبع: Guru3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *