خنک کننده مایع AORUS Liquid کمپانی گیگابایت معرفی شد

خنک کننده مایع AORUS Liquid کمپانی گیگابایت معرفی شد


کمپانی گیگابایت طی چندین سال تولید مادربرد و کارت گرافیک، در این حوزه برای خود سابقه‌ای درخشان ساخته است. این شرکت تولید کننده سخت افزار کامپیوتر پیشتر فعالیت در زمینه تولید تجهیزات جانبی و همینطور درایوهای ذخیره سازی حالت جامد (SSD) را آغاز کرد و حال شرکت گیگابایت با سبد محصولاتی تکمیل‌تر از هر سال در کامپیوتکس 2019 حضور دارد. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

شرکت نام آشنا در کامپیوتکس امسال از اولین واتر کولر خود رونمایی کرده است. گیگابایت این محصول را با نام AORUS Liquid معرفی کرده که در دو مدل با رادیاتور 240 میلی‌متری و 280 میلی‌متری عرضه خواهند شد. این محصول با سوکت‌های پردازنده زیر سازگاری دارد.

  • 2066
  • 2011
  • 1366
  • 115X
  • TR4
  • AM4

با این حال اگر مصرف کننده هر کدام از مادربردهای اخیر که عرضه شدند را استفاده می‌کند و کیس آن نیز دارای فضای مناسب باشد، واتر کولر AORUS Liquid برای این دسته قابل استفاده است. از سوی دیگر، این واتر کولر یک ویژگی جذاب مربوط به نورپردازی RGB را دارد.

نورپردازی امروزه برای تمام قطعات وجود دارد تا ظاهری زیبا به هر سیستم ببخشد. افزون بر این، AORUS Liquid کمپانی گیگابایت برای نورپردازی بهتر و هماهنگ از سیستم RGB FUSION 2.0 استفاده می‌کند. با RGB FUSION 2.0 می‌توان نورپردازی این واتر کولر را کاملا شخصی سازی کرد. یک نمایشگر LCD نیز بر روی بلاک این خنک کننده مایع قرار گرفته که می‌توان به صورت لحظه‌ای مانیتورینگ اطلاعاتی که مصرف کننده انتخاب می‌کند را نشان دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *