دارندگان کارت GTX 1060 از درایور نسخه 397.31 استفاده نکنند!

دارندگان کارت GTX 1060 از درایور نسخه 397.31 استفاده نکنند!


انویدیا دیروز آخرین نسخه درایور کارت های جی فورس یعنی نسخه 397.31  را منتشر کرد. طی اعلام این کمپانی  با این به روز رسانی، کارت های گرافیک این شرکت آماده اجرای بازی های BattleTech و Frostpunk میشوند و از امکانات NVIDIA RTX و Vulkan 1.1 نیز بهره مند میگردند، با سخت افزار همراه باشید.

با این حال در انجمن رسمی NVIDIA کاربران زیادی از ایراد این به روز رسانی با کارت GTX 1060 خبر داده اند و گفتند نمیتوانند مراحل نصب این درایور را به اتمام برسانند، آنان عنوان کرده اند که در فرایند نصب، سیستم ری استارت میشود و همان صفحه قبلی به نمایش درمی آید و مجددا سیستم ری استارت میشود و این حلقه به صورت بی پایان ادامه پیدا میکند.

NVIDIA در حال بررسی این مشکل است و به عنوان راه حل موقت پیشنهاد کرده است که کاربران صاحب این کارت به درایور نسخه قبل رجوع کنند. البته برای این کار لازم است افراد از حلقه بی پایان ری استارت شدن سیستم رهایی یابند و  برای این منظور تنها یک راه وجود دارد و آن هم ورود به ویندوز به صورت Safe Mode است. پس از این کار باید با راه اندازی Display Driver Uninstaller، درایور را حذف و پس از ری استارت سیستم، کاربر به صورت عادی میتواند نسخه قبل یعنی 391.35 را نصب کند.

منبع TechPowerUp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *