درایور گرافیکی جدید انویدیا تمام مشکلات گزراش شده را رفع می‌کند

درایور گرافیکی جدید انویدیا تمام مشکلات گزراش شده را رفع می‌کند


به تازگی کمپانی انویدیا، تولید کننده پردازشگرهای گرافیکی شناخته شده، نگارش جدیدی از درایور گرافیکی GeForce خود را عرضه کرده است. این درایور جدید تمامی مشکلات از جمله مصرف بیش از اندازه پردازنده تازه گزارش شده را رفع می‌کند. با سخت افزار همراه باشید.

درایور انویدیا

پس از عرضه بازی Mortal Kombat 11، کمپانی انویدیا برای سازگاری بیشتر کارت‌های گرافیک خود با این عنوان یک درایور گرافیکی جدید را عرضه کرد. افزون بر این، درایور گرافیکی مذکور که در نسخه 430.39 منتشر شد، پشتیبانی از آپدیت جدید سیستم عامل ویندوز 10 و کارت گرافیک GTX 1650 را انجام داد. متاسفانه پس از استفاده این داریور گرافیکی کاربران بروز مشکلی را گزارش دادند که مربوط به مصرف بیش از پیش پردازنده‌های اصلی بود. طبق گزارشات این درایور موجب بالا رفتن بی دلیل مصرف پردازنده (20 الی 30 درصد) شده است.

پس از بروز این مشکلات کاربران به حذف درایور مذکور و به نصب نسخه‌های قدیمی‌تر پرداختند. حال کمپانی انویدیا نگارش تازه GeForce 430.53 Hotfix را منتشر کرده که که باگ‌های گزارش شده را اصلاح می‌کند. برای دانلود درایور جدید انویدیا می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

منبع: techpowerup

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *