رئیس سونی | باید یک کنسول نسل بعد داشته باشیم

رئیس سونی | باید یک کنسول نسل بعد داشته باشیم


رئیس سونی | باید یک کنسول نسل بعد داشته باشیم

ارتباطات > ارتباطات و فناوری – همشهری آنلاین:
مدیر عامل شرکت سونی، به تازگی درباره‌ نسل بعدی کنسول پلی‌استیشن صحبت‌هایی کرده است.

«کنیچیرو یوشیدا» (Kenichiro Yoshida)، مدیر عامل شرکت سونی، به تازگی درباره‌ی نسل بعدی کنسول پلی‌استیشن صحبت‌هایی کرده است. مدیر عامل سونی بدون اینکه مشخصا به پلی‌استیشن۵ اشاره کند، گفته است که نیاز به یک کنسول نسل بعدی وجود دارد.

یوشیدا در مصاحبه‌ای که با نشریه‌ی فایننشال تایمز داشته، گفته است: «در حال حاضر، باید بگویم که لازم است یک کنسول نسل بعد داشته باشیم.»

مقاله‌ی منتشر شده هم‌چنین به دیدگاه سونی درباره‌ی تورنمنت‌های بازی و به طور کلی eSports می‌پردازد. طبق گفته‌ی فایننشال تایمز، سونی می‌خواهد حضور پررنگ‌تر و موقعیت بهتری در تورنمنت‌ها و مسابقات حرفه‌ای داشته باشد؛ طوری که سونی معتقد است که گسترش صنعت eSports روش مناسبی برای افزایش مخاطب بازی‌های ویدیویی است. بهبود نقش اجتماعی بازی‌های ویدیویی هم از دیگر اهداف آینده‌ی سونی است.

فایننشال تایمز درباره‌ی کنسول بعدی سونی هم کمی صحبت کرده است. این خبرگزاری می‌گوید که استودیوهای بازی‌سازی و شرکت‌هایی که از برنامه‌های سونی برای پلی‌استیشن بعدی مطلع هستند، به فایننشال تایمز گفته‌اند که پلی‌استیشن بعدی یک جهش بسیار بزرگ در مقایسه با پلی‌استیشن۴ نخواهد بود؛ طوری که از نظر معماری و ساختار با دستگاه یکسانی طرف خواهیم شد.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *