رونمایی از یک کتاب دفاع مقدس با حضور شهردار تهران

رونمایی از یک کتاب دفاع مقدس با حضور شهردار تهرانبه گزارش شهرنوشت،عصر دوشنبه اول مهر کتاب پرواز از پنجره جنوبی – روایت سردار شهید علیرضا حاجی بابایی – به نوشته محمدرضا رضوی با حضور پیروز حناچی، شهردار تهران در سالن همایش‌های منطقه ۹ شهرداری تهران برگزار شد. 

در این مراسم سید علی مفاخریان، شهردار منطقه ۹ با تشکر از حاضران از جمله پیروز حناچی، شهردار تهران، حمیدرضا حاجی بابایی – برادر شهید و نماینده مجلس شورای اسلامی – و تعدادی از هم‌رزمان آن شهید گفت: در همه جای دنیا از سال‌روز جنگ‌هایشان به خوبی یاد نمی‌کنند اما ما دفاع مقدس را گرامی می‌داریم و در دفاع مقدس افتخار داریم که این روزها را جشن بگیریم چون بر خلاف تمامی جنگ‌های چند قرن اخیر حتی یک وجب از خاک خود را به دشمن ندادیم.

مفاخریان افزود: امروز توانسته‌ایم از دریای سیاه تا نزدیک مرزهای خاوری و باختری مرزهای فرهنگی کشورمان را در عرصه های مختلف گسترش دهیم و تسلط کشورمان را در منطقه افزایش دهیم و اینها به برکت خون شهداست. 

در ادامه مراسم با حضور شهردار تهران و سایر مسئولان حاضر در جلسه کتاب پرواز از پنجره جنوبی رونمایی شد و شهردار تهران نیز چند خط در لوح یادبود این کتاب به یادگار نوشت. 

در این مراسم حمیدرضا حاجی بابایی – برادر شهید – به ذکر خاطراتی از آن شهید پرداخت و همچنین رضوی توضیحاتی درباره روند تهیه این کتاب ارائه داد. 

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *