زمان معرفی کارت‌های گرافیک نسل بعدی انویدیا مشخص شد

زمان معرفی کارت‌های گرافیک نسل بعدی انویدیا مشخص شد


ببه تازگی یکی از شرکای کمپانی انویدیا تصویری از یک تایمر منتشر کرده که طبق زمان بندی آن، تا 7 روز آینده شاهد معرفی کارت‌های گرافیک نسل بعدی انویدیا خواهیم بود. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

انویدیا

Gainward، از شرکای نام آشنا کمپانی انویدیا که عرضه و فروش محصولات خود را بیشتر در بازارهای شرقی دارد، به تازگی یک تیزر را منتشر کرده که بنا بر اطلاعات آن، در کمتر از هفت روز آینده شاهد معرفی کارت‌های گرافیک جدیدی از سوی کمپانی انویدیا خواهیم بود. البته این امکان هم وجود دارد که انویدیا تنها یک کارت گرافیک را معرفی کند، اما با این حال، معرفی کارت‌های گیمینگ آتی این کمپانی از موضوعاتی است که همه گیمرها و خوره‌ای سخت افزار منتظر آن هستند.

این تایمر می‌تواند حاکی از معرفی کارت‌های گرافیکی نسل بعدی این کمپانی، در دسته گیمینگ، با معماری Turing، طی مراسم گیمزکام (Gamescom) نیز باشد. از طرفی دیگر، طبق داده‌های این تصویر محتمل است تا کمپانی انویدیا طراحی جدیدی برای کارت‌های مرجع خود داشته باشد که شاهد مدل‌های با سه فن خنک کننده بود. با این حال می‌دانیم که معرفی کارت‌های گرافیک آتی کمپانی انویدیا، با نام 2080 GTX یا RTX 2080 در آینده بسیاری نزدیکی احتمال قوی را دارد.

منبع: Guru3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *