سناتور آمریکایی: ما در کاخ سفید یک غارتگر داریم

سناتور آمریکایی: ما در کاخ سفید یک غارتگر داریمبه گزارش روز پنجشنبه تارنمای آمریکایی هیل، این سناتور آمریکایی یکی از شدیدالحن ترین حملات لفظی را علیه رئیس جمهوری این کشور مطرح کرده و به دنبال شکست دادن ترامپ است.

هریس در یک کمپین انتخاباتی در شهر «وست دس موینس» ایالت آیووای آمریکا گفت: من یغماگران را می شناسم و ما یک غارتگر داریم که در کاخ سفید زندگی می کند. ترامپ خلق و خوی یغماگرایانه و دارای غریزه غارتگری است. افراد غارتگر آنهایی را که آسیب پذیر هستند، شکار می کنند. آنهایی را شکار می کنند که باوری به قدرت و زور خود ندارند. مساله ای که باید درباره افراد غارتگر دانست اینکه آنها ترسو و بزدل هستند.

هریس ماه گذشته نیز در سخنانی مشابهی در جمع مخاطبانش در انجمن ملی پیشرفت رنگین‌پوستان (NAACP) در ایالت کارولینای جنوبی گفته بود که او می داند چگونه افراد غارتگر را مهار کند، زیرا دادستان بوده است.

این سناتور آمریکایی به دنبال عملکردش در مناظره انتخاباتی هفته گذشته در میامی مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت و میزان حمایت از وی در نظرسنجی‌ها افزایش یافت. هریس در این مناظره رو در روی نامزد پیشتاز دمکرات‌ها جو بایدن قرار رفت و به سابقه حمایت او از حقوق مدنی در دهه ۱۹۷۰ میلادی اشاره کرد.

نظرسنجی جدید خبرگزاری رویترز و موسسه آیپسوس که دیروز (چهارشنبه) منتشر شد، نشان داد که هریس از سناتور الیزابت وارن از ایالت ماساچوست پیشی گرفته و میزان حمایت از او از ۶ درصد به ۱۰ درصد افزایش یافته است. او اکنون بر اساس این نظرسنجی در رتبه سوم بعد از بایدن و سناتور برنی سندرز در میان نامزدهای دمکرات قرار دارد.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *