سه جفت چشم جادویی – همشهری آنلاین

سه جفت چشم جادویی – همشهری آنلاینهر طرف که میچرخید، گوشهایش صدای آزاردهندهی جلینگجلینگ زنجیرها را میشنید…»

نمیدانم چه میشود که کودکی نابینا ناچار میشود برای گذران زندگی خود دزدی کند و باز هم نمیدانم چه میشود که سه جفت چشم جادویی و همراهی یک شوالیهی عجیب و غریب نصیبش میشود. اگر شما هم مثل من میخواهید بدانید، میتوانید «پیتر نیمبل و چشمهای شگفتانگیزش» را بخوانید.

پیتر نیمبل که در کودکی بینایی خود را از دست داده، در کنار یک استاد تمامعیار دزدی بزرگ میشود و تمامی راه و چاه این ماجرا را یاد میگیرد. اما یک روز، وقتی پیتر جعبهی مرموزی را میدزدد همهچیز عوض می شود؛ جعبهای که در آن سه جفت چشم جادویی قرار دارد. پیتر با امتحانکردن اولین جفت از چشمها به سرزمین ناشناختهای قدم میگذارد و مأموریتهای جدیدی بر سر راهش قرار میگیرد. دو جفت چشم بعدی هم ماجراهای عجیب و هیجانانگیزی را برای پیتر به دنبال دارد که البته آنها را دیگر باید خودتان بخوانید.

کتاب پیتر نیمبل و چشمهای شگفتانگیزش نوشتهی «جاناتان آکسییر» است که «محمدرضا شکاری» آن را به فارسی برگردانده و انتشارات پرتقال (۰۲۱۶۳۵۶۴) برای نوجوانان منتشرش کرده است تا فرصت مناسبی برای طرفداران کتابهای فانتزی فراهم کند که بتوانند دنیاهای جدید و ماجراجوییهای شگفتانگیزی را با خواندن این کتاب تجربه کنند. راستی، قیمت این کتابِ ۳۷۲صفحهای، ۲۵هزار تومان است.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *