شرکای AMD Radeon برندهای تجاری جدیدی را معرفی خواهند کرد

شرکای AMD Radeon برندهای تجاری جدیدی را معرفی خواهند کرد


کمپانی AMD اعلام کرد، شرکای این کمپانی در بخش تولید کارت گرافیک ( Radeon ) برندهای تجاری جدید و انحصاری را معرفی می‌کنند. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

Radeon

ایسوس در اولین گام برند تجاری جدیدی را به نام AREZ معرفی کرد که برای کارت گرافیک‌های سری AMD Radeon اختصاص یافته است. پس از آن کمپانی AMD اعلام کرد دیگر شرکای این کمپانی مانند کمپانی MSI و گیگابایت نیز برند اختصاص یافته جدیدی را برای کارت گرافیک‌های سری AMD Radeon معرفی خواهند کرد.

برنامه انحصار طلبانه GPP کمپانی انویدیا از سوی رقیب آن یعنی کمپانی AMD تنها یک نوع رقابت نادرست و ناسالم شمرده می‌شود. سه کمپانی ایسوس، MSI و گیگابایت از سوی کمپانی AMD شرکای قدرتمند و مهمی هستند که این کمپانی به مهم اخیرا نیز اشاره داشته است. هر سه کمپانی مجبور به اجرایی کردن برنامه GPP شده‌اند. علاوه بر این، دیگر کمپانی‌هایی مانند Maxsun، Biostar و Yeston که از شرکای AMD Radeon هستند، تحت تاثیر چنین برنامه‌ای قرار گرفته‌اند. حال برندهای تجاری این کمپانی‌ها که تا به حال کارت گرافیک‌های AMD Radeon خود را معرفی می‌کردند، بنا بر اجرایی کردن برنامه GPP دیگر قادر نخواهند بود تا برند تجاری مشترکی از کارت گرافیک‌های GeForce داشته باشند. از سوی دیگر، این کمپانی‌ها طبق اعلام AMD قرار است تا برند تجاری جدیدی را متقابلا معرفی کنند.

نظر شما در مورد برنامه GPP انویدیا چیست؟ آیا شما با چنین برنامه‌ای موافق هستید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: VideoCardz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *