شرکت Lenovo از شیوه نامگذاری محصولات نسل جدید انویدیا پرده برداشت

شرکت Lenovo از شیوه نامگذاری محصولات نسل جدید انویدیا پرده برداشت


در مورد نامگذاری نسل بعدی کارت‌های گرافیکی کمپانی انویدیا شایعاتی به گوش رسیدند که حاکی از سری GTX 11 یا GTX 20 هستند. به تازگی طی یک مصاحبه با یکی از کارکنان کمپانی Lenovo ، از شیوه نامگذاری نسل بعدی کارت‌های گرافیک نسل بعدی کمپانی انویدیا پرده برداشته شد. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.Lenovo

در خلال نمایشگاه E3 امسال کمپانی لنوو (Lenovo) برخی محصولات خود را به نمایش گذاشته بود که در آن میان کیس‌های دسکتاپ گیمینگ Legion Cube این کمپانی دیده می‌شد. طی توضیحاتی که درباره کیس‌های گیمینگ Legion Cube داده شد، سخنگوی کمپانی لنوو از شیوه نامگذاری نسل بعدی کارت‌های گرافیک کمپانی انویدیا پرده برداشت. طی این مصاحبه به برخورداری کیس‌های گیمینگ یاده شده از کارت گرافیک GTX 1060 اشاره شد، افزون بر این این سخنگو به آمدن سری کارت‌های گرافیک نسل GTX 11 بر روی این کیس‌ها اشاره داشت. حال میدانیم نسل بعدی کارت‌های گرافیک کمپانی انویدیا از نامگذاری GTX 11 برخوردار هستند.

طی این مصاحبه مشخص شد که کارت‌های گرافیک نسل بعدی کمپانی انویدیا تحت نام GTX 11 در پاییز پیش رو به کیس‌های گیمینگ جدید Legion Cube خواهد آمند. بنابر این می‌توان گفت، در تابستان جاری شاهد معرفی و عرضه کارت‌های گرافیک GTX 11 از سوی کمپانی انویدیا خواهیم بود.  طبق گمانی زنی‌ها، کمپانی انویدیا در ابتدا دو مدل GTX 1180 و GTX 1170، پس از آن دو مدل ضعیف‌تر GTX 1160 و GTX 1150 و در نهایت مدل پرچمدار GTX 1180 Ti را معرفی و عرضه خواهد کرد که پرچمدار بعدی این کمپانی خواهد بود. نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: TechPowerUp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *