شرکت MSI برای مانیتورهای منحنی گیمینگ خود، گواهی ثبت اختراع دریافت کرد

شرکت MSI برای مانیتورهای منحنی گیمینگ خود، گواهی ثبت اختراع دریافت کرد


MSI برای محصول جدید خود که یک مانیتور منحنی گیمینگ است گواهی ثبت اختراع دریافت کرد. این مانیتور دارای یک ماژول وضعیت در اطراف، یک میکروکنترلر و یک ماژول ارتباطی است، با سخت افزار همراه باشید.

گواهی ثبت اختراعی که مانند آن را امروز MSI دریافت کرده است ممکن است باعث تشویق بازار شود. تشویقی که تغییرات بزرگ را در پی خواهد داشت و در نهایت باعث حضور محصولاتی شایسته در بازار شود، البته نه محصولاتی لزوما بازار به آن نیاز دارد.

MSI خط تولید مانیتورهای سری MPG را در CES 2018 معرفی کرد و مفتخر به دریافت جایزه نوآوری شد. MSI Optix MPG27 اولین سری از مانیتورهای دارای SteelSeries GameSense درونی است که این امکان را به کاربر میدهد تا کاملا بتواند پنج منطقه موجود در جلوی مانیتور را به دلخواه با RGB های قرار داده شده به طور خاص، سفارشی سازی کند.

کاربر میتواند با برنامه ریزی SteelSeries GameSense طوری آن را سفارشی کند تا  برخی اطلاعات مهم در بازی که نیاز است کاربر تنها با یک نگاه متوجه آن ها شود، به راحتی برای کابر آشکار گردد. این مانیتور از یک پنل نوع VA با سرعت تازه سازی تصویر 144 هرتز در ثانیه و زمان پاسخگویی فوق العاده سریع 1 میلی ثانیه میتواند در بازی های دارای صحنه های سریع، نیاز کاربر را کاملا مرتفع سازد.

MSI به خوبی متوجه این موضوع شده است که صنعت بازی یک صنعت پویاست و همواره در حال رشد و تکامل است. گیمرها برای پیروز شدن در بازی تمام تمرکز خود را به کار میبندند. MSI نیز به خوبی این بازار را شناخته و مانیتورهای MSI Curved Gaming را برای این بازار عرضه کرده است.

مانیتورهای منحنی MSI به گیمرها یک احساس واقعی از بازی را میدهند و گیمر با داشتن این مانیتور حس متمایز بودن را  از سایرین به خوبی احساس میکند.

منبع Guru3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *